Kurtki Reserved

Kurtki Reserved

Reserved, jako coraz chętniej wybierany sklep sieciowy, ma niezwykle szeroką ofertę. Jest ona w całości reprezentowana w internecie, co bardzo ułatwia wybór i przeszukiwanie. Sklep Reserved udostepnia kurtki skierowane do pań i panów. Funkcjonują również specjalne punkty sieci pod nazwą Reserved Kids, gdzie można kupić ubrania dla dzieci. Produkty podzielone są tam na podstawie wieku dzieci. Wybór również jest duży. Na przykład w kategorii dla dziewczynek do ósmego roku życia można znaleźć kilkanaście typów okryć wierzchnich. Są to kurtki i płaszczyki na wiosnę z materiału, zazwyczaj w kolorze różowym, który aktualnie preferuje większa częśc rodziców i dzieci.

Kurtki damskieKurtki damskie w sklepie Reserved są rozmaite zależnie od sezonu. Na sezon zimowy są to w większości przypadków długie kurtki ocieplane. Wyposażone są one najczęściej w kaptur z futrem oraz pasek do ściągania w talii. Płaszcze te są niezwykle ciepłe i dobrze izolują od mrozu. Część oferty stanowią również okrycia wierzchnie w postaci kurtek i krótkich płaszczyków, uszytych z różnobarwnego syntetycznego futra. Oferta wiosenna z kolei przewiduje kurtki cieńsze i z innych tkanin. Jednym z występujących modeli są lekkie płaszczyki w jasnych kolorach, wyposażone w wysoki kołnierz i ściągacze. Płaszcze te mają duże kieszenie oraz zapięcie na zamek.

To przykuwający wzrok post, jednak oprócz tego sprawdź też inny podobny oraz równie niebanalny wpis – my zalecamy to źródło (http://zeccoro.pl/pl/c/Zodiaki/90).

Najczęściej jednak w kolekcji dostępne krótkie okrycia wierzchnie. Będą to niedługie kurtki typu ramoneska, uszyte ze skóry lub z imitacji skóry, jak również kurtki z dżinsu. Część z nich nabijana jest ćwiekami.

Okrycia dla mężczyznKurtki Reserved w ofercie męskiej dostępne są również w niezwykle dużym wyborze. Wybór ten jest szeroki zarówno w kwestii fasonów i modeli, jak i tkanin, z których są wykonane. Część kurtek męskich z oferty wiosennej jest nieprzemakalna i wyposażona w kaptury. W dziale „kurtki” znaleźć można również ciepłe kamizelki. Okrycia wierzchnie dla mężczyzn moga być jedno- lub dwukolorowe lub we wzór. Jednym z oferowanych motywów jest klasyczne moro. W sezonie zimowym natomiast sklep oferuje panom ocieplane kurtki puchowe w różnych kolorach, choć w stosunkowo nieduzym wyborze. również >> http://promus.katowice.pl/

Comments are closed.