Niebanalny ślub we Włoszech

Niebanalny ślub we Włoszech

W ostatnich latach napotykamy się co raz częściej na osoby, które są w stanie poświęcić ogromne pieniądze, aby zrealizować swój wymarzony ślub. Źródła takiego podejścia mogą leżeć z jednej strony w chęci wydania pieniędzy na ten jeden jedyny dzień w życiu, a mogą być też podparte oczekiwaniami rodziny i chęcią pokazania się w jak najlepszym świetle. Czasami pary młode decydują się zaciągnąć niemały kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.

W jaki sposób zrobić imprezę, żeby się pokazać w jak najlepszym świetle? Dobrym chociaż bardzo kosztownym sposobem jest zrealizować całe wesele w wyjątkowym miejscu. W naszej kulturze istnieje wiele miejsc, które kojarzą się romantycznymi przeżyciami. Ślub za granicą będzie nas kosztował oczywiście dużo więcej pieniędzy, ale warto zaszaleć, jeśli możemy na to sobie pozwolić. Możemy na przykład zorganizować ślub w Wenecji. Takie miejsce jest bez dwóch zdań zupełnie wyjątkowe i oryginalne . Również wspaniałym miastem może być Paryż.

Czy masz wrażenie, że napisany przez nas wpis jest nietuzinkowy? Jeżeli tak, to dodatkowo przeczytaj również zamieszczony tu (http://libra.tm.pl/wesela.html) podobny artykuł.

Jest on przepełniony magicznymi miejscami. Klimat takiego miasta zbudowany jest przede wszystkim historią i lteraturą. Znamy masę bohaterów i romantycznych motywów, czasami są to motywy, które graniczą z kiczem, ale mit tego miasta jest bez wątpienia mitem ponadczasowym. Niekiedy można pomyśleć nad kulturą bliższą Polsce. Istnieje bardzo dużo cudownych miejsc, które związane są z kulturą słowiańską.

Panna Młoda, zimowa kreacja

Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

Można pomyśleć nad zorganizowaniem takiej imprezy np. na Krymie lub nawet bliżej – w Czeskich Tatrach. Chociaż tego typu rozwiązania będą na pewno bardzo kosztowne, ponieważ trzeba dodatkowo dodać do tego wszystkiego kwoty dojazdu, to czasami warto zrobić takie wesele po prostu dla małej liczby gości, jedynie dla najbliższych. Wówczas koszty będą nie tak wysokie, a będziemy mogli spełnić swoje marzenia. Oczywiście na takie rozwiązanie mogą sobie pozwolić przede wszystkim ludzie posiadający większą ilość pieniędzy. Jeśli jednak zorganizujemy wesele tak, żeby zminimalizować ilość zaproszonych osób, może się okazać, że będzie to w zasięgu naszych możliwości (więcej o weselach w wenecji). Najważniejsze przecież jest to, żebyśmy to my mieli naprawdę najwspanialszy dzień w swoim życiu.

Comments are closed.