Ubrania dla mężczyzny

Ubrania dla mężczyzny

Nie tylko kobiety uwielbiają stroić się na każdą okazję. Kolekcje odzieży panów bywają lepiej zaopatrzone niż ich partnerek. Panowie, tak jak panie bardzo o siebie dbają. Kosmetyka, systematyczne zmiany uczesania u fryzjera i w siłowni zwieńczają perfekcyjnie dobrane do swojego stylu ubrania. A jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na które sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej mody?

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak istnieją i prężnie działają domy mody dla panów. Moda dla mężczyzn jest także pokazywana na wybiegach, ale często akurat tam prezentowane są ubiory dość ekscentryczne i niepraktyczne. Moda męska jest tematem fascynującym i ciekawym.

To zaskakujące, ale realne.

Czy umieszczone na tej witrynie (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/27/Garnitur%20MIDNIGHT%20BLUE) artykuły urzekły Cię? Masz chęć na następne? Zatem chcemy Cię poinformować, że już oczekują na Ciebie rzetelne wpisy.

Nowe trendy niewątpliwie trafią w gust odważnych panów. Wracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części odzienia, np. kurtki męskie .

Okres letni jest szczególnym czasem, kiedy to pojawia się potrzeba ubierania się ja najbardziej cienko. Kobiety wtedy zakładają sukienki i spódnice. Mężczyźni z kolei zakładają krótkie spodenki.

Ciekawy tekst? Miło nam to słyszeć. Jednocześnie gorąco zapraszamy na naszą kolejną witrynę, gdzie przeczytasz sporo dodatkowych opisów.

Często jednak mężczyźni nie dają się namówić do zainwestowania w sandały i w lecie chodzą w zakrytych butach, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tutaj: Buty męskie Trampki i tenisówki). Tymczasem jest to bardzo niekorzystne dla skóry i bywa powodem odparzeń przy upałach. Natomiast męski ubiór elegancki nie w każdej sytuacji przewiduje wersję letnią.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest fantazyjny i dość surrealistyczny. Tweedowe garnitury będące motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się delikatne kraty i szarości. Zestawienia pokazywane na modelach odbiegały od znanych kształtów i standardowych proporcji.

Comments are closed.