Które miejsca warto ujrzeć przed zejściem z tego świata?

Które miejsca warto ujrzeć przed zejściem z tego świata?

Zanim umrzemy, powinniśmy starać się o to, aby na łożu śmierci nie uświadomić sobie, że choć w sumie nie mieliśmy ogromnych kłopotów finansowych, byliśmy stosunkowo majętni, to i tak widzieliśmy przede wszystkim swoją pracę i dom. A przecież świat jest pięknym miejscem! W sumie nie ma wielu fajniejszych sposobów spędzania życia, niż podróże!

wakacje na Majorce

Autor: helmuthess
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakowoż może się skupmy w tym zestawieniu na zagranicy. Kapitalna jest Nowa Zelandia – chociaż to kraj daleko oddalony od Polski, i tak nawet długi przelot (więcej w portalu http://www.lot.com/pl/pl/siatka-polaczen) nie powinien być ogromnym wysiłkiem. Kiedy ujrzymy wspaniałe widoki, pewnie na zawsze zapomnimy o bardzo długiej podróży, która tak naprawdę pod bardzo wieloma względami także może być ciekawa. Trudno nie poznać ciekawych osób, w szczególności jeżeli jesteśmy towarzyscy.

Zima w Brazylii, wiosna w Norwegii, jesień w Paryżu, a lato na Malediwach – no właśnie Malediwy to niezwykłe miejsce. Gdy odpoczywamy w chociażby Turcji oczywiście dostrzegamy niezwykłe piękno. Jednakże wyłącznie Malediwy sprawiają, że wreszcie uzmysławiamy sobie czym jest raj. Owy raj kosztuje znaczne pieniądze, lecz w sumie nie ma innej alternatywy! Nie dojedziemy na Malediwy choćby tanimi liniami, jednakowoż jeśli nie gnębi nas nieustannie bieda, bez wątpienia będziemy zadowoleni z wakacji na Malediwach.

Może Urugwaj? Mały kraj zlokalizowany w Ameryce Południowej – można śmiało powiedzieć, że ostatnimi czasy jest dostrzegalna prawdziwa moda na owy malutki kraj. Np. została tam nareszcie zalegalizowana marihuana, co spowodowało szybki rozwój turystyki. Nie jest to zamożny kraj, lecz w sumie ogromnej biedy tam nie widać. A poza tym, to najzupełniej bezpieczne państwo. Wreszcie, w odróżnieniu od przykładowo Brazylii, podróżni nie muszą na okrągło pilnować własnego dobytku, obawiać się o własne zdrowie, ale również życie! Odkrywajmy świat, a pewnie będziemy szczęśliwymi ludźmi. Oczywiście należy doglądać pracy, w końcu czymś niezbędnym do zwiedzania są środki finansowe, lecz i tak warto poznawać atrakcje Majorki (chcesz polecieć na wypoczynek – ten kierunek jest dla Ciebie), Japonii, Australii, Chile, Turcji, Portugalii, Finlandii bądź Polski.

Comments are closed.