Ubrania dla mężczyzny

Ubrania dla mężczyzny

Moda to, wbrew obiegowej opinii, pasja nie tylko pań. Też mężczyźni zwracają wielką uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w modnych magazynach oraz w sieci jest mnóstwo porad, które pomagają panom poznać typy sylwetek męskich i dopasować odpowiedni ubiór.

Według propozycji największych dyktatorów stylu można bawić się do woli. Zestawiamy wszystko, także wzory cętkowane, pasy, printy, a nawet kwiaty oraz malarskie desenie.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak są i prężnie działają domy mody dla panów. Moda męska jest także pokazywana na wybiegach, choć często akurat tam prezentowane są ubiory raczej nietypowe i niepraktyczne. Moda męska (tutaj nasze propozycje dla mężczyzn: Dla Mężczyzny Reebok od Ceneo) może być tematem rozległym i ciekawym.

Określenie swojego typu budowy jest w zasadzie przepustką do powodzenia. Jeśli określimy swoje atuty i niedostatki, będziemy w stanie skuteczniej działać na tym polu. Jeśli trudno jest samodzielnie określić swój typ sylwetki, warto poprosić o pomoc życzliwego kumpla. A jeżeli obawiamy się reakcji przyjaciół na nasz kłopot, najlepiej zwrócić się do swojej ukochanej. W ostateczności, można skierować swe kroki do doświadczonego stylisty, który nie tylko odnajdzie nasz typ figury, ale dobierze również właściwe barwy do naszej karnacji.

W projektach na 2014 rok można zauważyć powrót mody z lat 90. Bluzy (bluzy damskie XXL) z kapturami i bomber jacket do tego szykowne spodnie lub stylowa marynarka to prawdziwy hit. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (Rękawiczki Puma – oraz czapce.
Comments are closed.