Dlaczego dobrze jest wybrać kreację żołnierska?

Dlaczego dobrze jest wybrać kreację żołnierska?

Militarne inspiracje są obecne w modzie od wielu lat. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Dlaczego opłaca się postawić stylizację militarną? Przede wszystkim dlatego, iż styl militarny uwydatnia indywidualizm oraz siłę charakteru. Dołącz do własnej stylizacji dodatki militarne, a Twój strój szybko nabierze pewnej charyzmy. To doskonały strój, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub uwydatnić własny charakter. Militaria są kojarzone z mocnymi zasadami, ale styl wojskowy nie ma absolutnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, perfekcyjnie odróżni Cię w tłumie oraz zaznaczy Twój indywidualizm.

odzież militarna

Źródło: http://www.sxc.hu/
Styl wojskowy niekoniecznie powinien dominować w Twojej kreacji. Nie musisz się cała ubierać w żołnierskie ciuchy. Jedyne co musisz zrobić to dodać do stroju niewielki akcent przyciągający militarne skojarzenia, a cała kreacja zyska charakteru. Możliwości jest mnóstwo. Możesz nawet dopasować odzież wierzchnią podobną do wojskowej marynarki do lekkiej sukienki. Odnośnie tematu także tu – zobacz najnowsze inspiracje.

Z drugiej strony, wiele osób decyduje się na dużo silniejsze akcenty wojskowe. Jakiego rodzaju elementy odzieży warto dobrać, aby wzbudzić skojarzenia ze strojem żołnierza? Możesz postawić na przykład na wojskową koszulę albo szerokie bojówki. Szczególnie charakterystycznym elementem militarnej stylizacji jest jednak materiał moro. Oryginalnie materiał ten oznaczał zwyczajnie robocze ubranie ochronne jednak aktualnie moro jest łączone przede wszystkim z charakterystycznym, żołnierskim strojem.

Moro występuje w różnych odcieniach, z tego powodu da się łatwiej dopasować wzór tego typu do kreacji. Styl wojskowy nie powinien wiec oznaczać jedynie koloru zielonego.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji na prezentowany temat – znakomicie się składa, ponieważ jest już pełna informacja, którą można zobaczyć tu.

Nierzadko spotykane są także odcienie szarości czy też granatu. W wojskowych kreacjach można znaleźć również kolory khaki lub całkiem jasne odcienie.

Comments are closed.