W jaki sposób mężczyzna powinien dopasowywać koszule? Na co należy zwracać uwagę? Co jest najbardziej istotne?

W jaki sposób mężczyzna powinien dopasowywać koszule? Na co należy zwracać uwagę? Co jest najbardziej istotne?

Wielu mężczyzn marzy o doskonale dopasowanej oraz uszytej koszuli, jaka wyglądałaby świetnie nie jedynie przed pierwszym praniem. Dostępne na rynku koszule są bardzo zróżnicowane pod względem ceny. Źródło tych różnic zwykle nie jest aż tak jasne dla kupujących. Można udać się do marketu i nabyć koszulę za kilkadziesiąt złotych albo do ekskluzywnego centrum handlowego, w jakim na koszulę możemy z łatwością wydać dziesięć lub nawet dwadzieścia razy więcej.

szycie

Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy zakupić koszulę mamy tak naprawdę dwojaki wybór. Z jednej strony można wybrać się do marketu oraz zakupić koszulę za kilkadziesiąt złotych lub do ekskluzywnego centrum handlowego, w jakim za koszulę zapłacić można bardzo dużo pieniędzy.

Jeżeli masz ochotę poznać nasz punkt widzenia, to zapraszamy Cię do artykułu, który ukryliśmy pod tym linkiem. Tam stale jest bieżąca treść.

Warto natomiast wspomnieć o innych możliwościach, przykładowo szycie odzieży na zamówienie jest ostatnimi czasy bardzo modne, więc to bez wątpienia ciekawa opcja, którą dobrze jest rozważyć – szycie odzieży na miarę. Jak kupujemy koszulę to oczywiście musimy zwrócić uwagę na jakość tkaniny. Te dobrej klasy są z Włoch albo też Szwajcarii, charakteryzuje się świetne wykończenie, są więc mięsiste oraz delikatne w dotyku.

Najbardziej istotnym wyznacznikiem jakości tkaniny jest trwałość, którą niestety można ocenić wyłączenie po paru praniach. Innym ważnym parametrem jest gęstość ściegu oraz precyzja szycia. Koszule najlepszej jakości posiadają od sześciu do dziewięciu ściegów na jeden centymetr szwu, natomiast najtańsze posiadają zaledwie cztery lub pięć ściegów. Gęstość ściegu jest elementem, jakie najbardziej rzuca się w oczy na stebnówce na kołnierzyku. Gęste i równe szycie bez wątpienia wpływa na atrakcyjność wizualną każdej z koszul. Bardzo istotne są także worki fiszbinowe, o których powinna pamiętać każda dobra szwalnia.

Sprawdź inne podobne bardzo przydatne źródło informacji na objaśniany temat – kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej w serwisie zegarki klasyczne.

mężczyzna w koszuli

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Ich uszycie wymaga rzeczywiście skomplikowanych zabiegów produkcyjnych, jednakże w ten sposób mamy plusy w postaci możliwości zmienienia fiszbin w kołnierzu albo też usuwania ich podczas prania. Tanie koszule posiadają fiszbiny zszyte na stałe, co stwarza niebezpieczeństwo uszkodzenia fiszbiny jak i zniekształcenia kołnierzyka. No i na koniec dobrze jest pamiętać, że do wykańczania części garderoby, jakie posiadają kontakt z ciałem, używa się ściegu bieliźnianego. Jego funkcją jest uniemożliwienie kontaktu pomiędzy skórą a niemiłymi w dotyku częściami materiału.
Comments are closed.