Oryginalne koszulki z nadrukiem

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Większość osób miewa upodobanie by patrzeć na innych pod kątem tego jak się ubierają. Z tej przyczyny ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny słynne powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest używane przez wielu stylistów i ludzi ze świata mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można bowiem stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej status materialny.
Przy pomocy ubioru ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulka maszyna do koszulek z nadrukiem stały się w obecnych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich niebanalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. W związku z powyższym pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Oczywiście się nie udało, jednak oznaczone śmieszne koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Bezustannie.

Barwne T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na pociąg w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce zauważamy zabawny rysunek.
Czyż świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Fakt, nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
Comments are closed.