Kobieta podczas zakupów, czyli jak rozsądnie dysponować pieniędzmi

Kobieta podczas zakupów, czyli jak rozsądnie dysponować pieniędzmi

Powszechnie sądzi się, że kobieta w czasie zakupów nie ma jakichkolwiek zahamowań i potrafi przeznaczyć ostatnie fundusze na następny element garderoby. Oczywiście, jest to dosyć duża przesada, gdyż nie każda z kobiet jest ich wielką miłośniczką, niemniej jednak wiele z nich ma problemy z kompletowaniem pasujących zestawów, a tym samym również z wyborem idealnych ubrań do okazji. Jak w takim przypadku robić zakupy, żeby być pewnym, że nabywane ubrania będą rzeczywiście noszone? Jak rozsądnie wydawać środki oraz kompletować swoją garderobę?

moda kobieca

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Co najważniejsze, wskazane jest przejrzeć posiadane ubrania oraz wyrzucić bądź oddać te, w jakich się nie chodzi. Zasada jest prosta – kiedy czegoś nie włożyło się przez ostatni rok, nie włoży się tego nigdy więcej, w związku z tym można się bez żalu tego pozbyć. To samo dotyczy ubrań za małych, za dużych czy zniszczonych. Po wstępnej selekcji, będzie się wiedziało, czego w garderobie brakuje.
Należy wyznawać zasadę, że nie liczy się ilość, ale jakość, jak Jelenia Góra ceneolokalnie. Z tego względu, bez wątpienia lepiej jest mieć w szafie tylko kilka sztuk odzieży, ale za to klasycznej, idealnie dopasowanej, wykonanej z najlepszych tworzyw, niż całe hałdy ubrań, które po pierwszym praniu są już zniszczone. Poza tym, trzeba inwestować w markowe sukienki o tradycyjnym kroju oraz barwie, jak chociażby osławiona „mała czarna” wymyślona przez ikonę świata mody – Coco Chanel.

garderoba

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Mając je we własnej szafie ma się pewność, że żadne wyjście, chociażby na przyjęcie bądź do teatru, nie będzie zaskakujące na tyle, żeby natychmiast biec do sklepu i wybierać sukienki na tę okazję (więcej szczegółów). Sklepy markowe gwarantują doskonałe wykonanie oraz materiały świetnej jakości, dlatego nawet jeżeli sukienka jest kosztowna, będzie służyła latami. Dosyć cenione są także ubrania marki Sandwich (zerknij na przykłady), cieszące się dużym zainteresowaniem wśród kobiet. Jakość idąca w parze z interesującym i modnym designem to gwarancja sukcesu.

Artykuły tej firmy można w Polsce nabyć chociażby w sklepach internetowych. Przed wyjściem na zakupy należy stworzyć listę elementów, jakie są potrzebne. Nie należy przy tym wybierać ubrań z myślą o schudnięciu – nie ma się gwarancji czy wówczas będą pasowały. Tworzywo w każdym przypadku musi być wysokiej jakości, a kolorystyka powinna być przystosowana do posiadanego typu urody.
Comments are closed.