Naprowadzacze kółek oraz lustereczka przemysłowe – czyli, w jaki sposób pomóc kierowcy samochodu

Naprowadzacze kółek oraz lustereczka przemysłowe – czyli, w jaki sposób pomóc kierowcy samochodu

Jaka jest rola naprowadzaczy kół? Do czego są używane lusterka przemysłowe? Jaki bywa związek między tymi dwoma, tak przeróżnymi tematami? To wszystko dowiesz się, odczytując nasz felieton!

kot

Autor: Peter Beekmans
Źródło: http://www.flickr.com

Naprowadzacze kół to w istocie niewiarygodnie prosty temat, chociaż nie każdy ma możliwość kojarzy, czym to tak naprawdę jest. Tymczasem naprowadzacze kół od Anter System są to zagięte „słupki”, które mamy możliwość zauważyć przy wjazdach do różnego rodzaju magazynów od stronki tylnej dużego sklepu, lub najzwyczajniej w świecie na parkingach, dzielące miejsca na postój. Ich robotą jest pomóc kołkom ciężarówki dobrze usadowić się w lokalizacji, by rozładunek był prostszy. wytwarzane bywają one z rurek ocynkowanych o średnicy stu sześćdziesięciu milimetrów, dzięki tej rzeczy bywają bardzo wytrzymałe i mają możliwość znieść bardzo duże ciężary, przy czym tych słupków wysokość pozostała wybrana w ten sposób, by nie zepsuły felg samochodu.
Panorama miasta Gdańsk

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Następny temacik to lustra przemysłowe.

Czy obecnie chcesz znaleźć coś fascynującego na prezentowany temat? Jeśli tak, to zgłąb informacje dotyczące do firmy i przejrzyj ofertę.

Ich robota bywa bardzo proste – to one pokazują nam zwykle, jaka rzecz odbywa się za zakrętem gdy jedziemy samochodzikiem, odbijając we własnej tafli wszystko pod nastawionym pod nie katem. Ułatwiają wyjeżdżanie z zakręciku, czy też mogą pokazać, jaka rzecz odbywa się za tobą. Powstało wieledużo rodzai tego rodzaju lusterek, w szczególności okrąglutkie czy kwadratowe. Bywają jednak również różne kolory, dla przykładu żółto-czarne, albo biało-czerwone.

Podsumowując – |jaka rzecz łączy obie te rzeczy? Obie powodują, że jesteśmy bardziej bezpieczni, albo to jadąc autkiem, czy najzwyczajniej w świecie parkując.

Uważasz, że wspomniane informacje są warte zapamiętania? Super, więc na pewno szczegóły tu pillow plate umieszczone też Cię zainteresują.

Nie obawiaj się już, i zaufaj tym rozwiązaniom technicznym!

Comments are closed.