Moje osobiste niemiłe wspomnienia z opóźnionego lotu

Moje osobiste niemiłe wspomnienia z opóźnionego lotu

Ludzie różnie zapatrują się na lot samolotem. Pierwsi bardziej wolą poruszanie się samolotem jako najwygodniejszy i bardzo szybki transport, a inni bardzo obawiają się wejść na pokład samolotu. I nieważne do której kategorii przynależymy, irytuje nas pewien aspekt jeżeli chodzi o linie lotnicze – spóźnienie lub nawet odwołanie wylotu.

podróż samolotem

Autor: 智傑 雷
Źródło: http://www.flickr.com
Dosyć często się zdarza, że loty są odwoływane podczas niesprzyjających warunków pogodowych. No cóż, to niczyja wina. Kiedy za oknem szaleje burza i wichura i deszcz lepiej się nigdzie nie wybierać, nawet inny środek transportu niewiele nam pomoże. Są jednak zdarzenia, gdy to tylko i wyłącznie linie lotnicze są winne sytuacji. Niestety, sama miałam takie przykre doświadczenie.

Kilka miesięcy temu miałam prezentować na istotnej konferencji. Nawet szybko udało mi się z załatwieniem wszelkich formalności. Zjawiłam się dużo wcześniej na lotnisku, odprawę przeszłam bez problemów, a warunki pogodowe były świetne. Mogłam się – jeszcze więcej – więc na relaks. Gdy jednak zbliżał się moment odlotu, a nic się nie działo, zaczęłam się martwić. Okazało się, że wylecimy później niż w zapowiedziach. Pogoda u nas i na miejscu konferencji wciąż była fajna i nie miała się zmienić. Pomyślałam, nie jest tak źle, jeżeli opóźnienie będzie miało godzinę to się http://bajdarka.pl/ jeszcze nic się nie stanie. Niestety, po kilku godzinach nic się nie zmieniło. Sfrustrowana zadzwoniłam do organizatorów spotkania, przeprosiłam i postanowiłam wrócić do siebie. Następnego dnia zawitałam do biura obsługi klienta.

Z tłumaczeń pracowników zauważyłam, że samolot wyleciał pół godziny po tym jak wyszłam. Złożyłam reklamację, ale po dłuższym czasie rozpatrzono je negatywnie. Wczoraj jednak sąsiadka opowiedziała mi o fajnej firmie (więcej o Fly & I) która zajmuje się takimi sprawami. Mam nadzieję, że się uda.
Comments are closed.