Co to jest leasing auta?

Co to jest leasing auta?

Wiele osób nie ma rozeznania, co to jest leasing samochodu. Na początek warto objaśnić, co znaczy samo słowo “leasing”. Jest to inaczej mówiąc dzierżawa lub wynajęcie, zatem jedna strona wypożycza określony przedmiot drugiej stronie. W związku z powyższym leasing samochodowy polega na wydzierżawieniu pojazdu zgodnie z kontraktem leasingowym. W podpisywanym dokumencie precyzowane są warunki wynajmu, a przede wszystkim wymagane do spłacenia przez klienta raty leasingowe a także okres, w jakim decyduje się on na dzierżawę. Co jeszcze należy wiedzieć?
Najistotniejszy jest fakt, iż firma leasingowa, która użycza samochód, nieustannie jest jego właścicielem. Leasingobiorca jest jedynie użytkownikiem dzierżawionego auta. Może jednak z niego normalnie korzystać na ustalonych w umowie warunkach. Trzeba dodać, że poza pokrywanymi comiesięcznie ratami występują także opłaty dodatkowe za realizowane operacje – np. za wydłużenie lub zmianę okresu spłaty. Warto jest się z nimi uprzednio zaznajomić, by nie być zaskoczonym wydatkami, które mogą na nas spaść. Interesujący wpis: .

Leasing na auto to niebywale korzystne rozwiązanie. Znakomicie chroni firmę klienta przed upadłością. Dlaczego? Nade wszystko z tego powodu, że gwarantuje o wiele lepsze warunki niż kredyt. Zainteresowana osoba jedynie wynajmuje auto, więc nie musi angażować osobistego kapitału i nie pomniejsza swojej zdolności kredytowej.

Nie zwlekaj – naciśnij ten link czas pracy 2016 i ciesz się opublikowanymi tam kolejnymi artykułami. Na pewno pogłębią one Twą wiedzę na powyższy temat.

Zawarcie kontraktu nie sprawia żadnych problemów. Cały proces jest szybki i bardzo łatwy, a auto nie wymaga ubezpieczania ani zarejestrowania. Klient może przebierać w sprzyjających ofertach, aby wybrać opcję, która najlepiej odpowiada jego oczekiwaniom. Zobacz tutaj: . Szczególnie dogodną propozycją jest leasing bez bik, dzięki któremu kontrakt mogą zawrzeć także osoby nie mające pozytywnej historii kredytowej. Mogą zostać wprowadzone dodatkowe koszta albo wyższe raty, lecz nie musimy rezygnować z prezentowanej formy uzyskania niezbędnego pojazdu.

Leasing na samochód to bowiem godne uwagi wyjście, nie tylko dla właścicieli firm, lecz również prywatnych klientów, ponieważ jest łatwo dostępny i oferuje korzystne warunki. Warto więc przewertować dostępne propozycje i zapoznać się ze szczegółami interesujących nas ofert.


Bez kategorii
Comments are closed.