Atrakcyjne bluzki i dodatki perfekcyjne na majówkową zabawę

Atrakcyjne bluzki i dodatki perfekcyjne na majówkową zabawę

Mamy początek sezonu grillowego sezon grillowania. Jeśli ktoś tylko ma takową możność, stara się w jakiś sposób sobie ten czas planować. Albo to my do swego własnego zadbanego ogrodu spraszamy przyjaciół, albo też my pojawiamy się u ciotki też wujka.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na takie party musimy się odpowiednio przyszykować. Być może zapyta ktoś – no jak to odpowiednio? Kiełbasa, węgiel do grilla, sałatki, być może jakieś piweczko oraz deser – i już wszystko gotowe. Ależ nic bardziej mylnego. Pół biedy jeśli to my jesteśmy zaproszeni w gościnę. Chwilka pogrzebania w szafie i z pośród paru bluzek bez rękawów coś się znajdzie. Dokładamy jakiś szykowny dodatek i gotowe!

dziewczyna

Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorzej, w sytuacji gdy jesteśmy zapraszającymi. takim położeniu pracy jest sporo. Należy wówczas pomyśleć w jakim stylu będzie nasze spotkanie – czy będzie to styl imieninowy a więc bardziej oficjalny, czy zaszalejemy i nasze niedzielne popołudnie z rodzinką będzie zwariowanym spotkaniem z rozstawionymi w ogródku leżakami.

Jeśli już ustalimy rodzaj naszego party, pora na dobór pasującej kreacji. Nie musi być to od razu coś nowego. Na spotkaniu ze znajomymi powinniśmy zachować balans. Warto jednakże dopasować strój do spotkania. Jeśli w naszym ogródku zdecydujemy się na ekskluzywne spotkanie z wykwintnymi winkami i potrawami dobrze jest włożyć jakąś bluzkę elegancką oraz kostium. Natomiast jeśli zdecydujemy się na troszkę „proletariackie” szaszłyki wystarczy zwyczajna bluzka na ramiączkach (tutaj więcej: bluzki bezrękawniki). Wszystkie w/w zabiegi zapewnią nam komfort oraz dobrą zabawę w podczas majowych imprez ogrodowych.

Kolejnym istotnym sezonowym zdarzeniem związanym z V miesiącem roku są przyjęcia komunijne. Jasne, że trzeba się odpowiednio przyszykować na to, a ponieważ komunie mają miejsce w dość ciepłym maju, wiadomo że w którymś momencie przyjęcia komunijnego okrycia wierzchnie pań i panów będą niepotrzebne, zatem istotną sprawą jest elegancka bluzka koszulowa (przykłady tu: elegancka bluzka na topie).I z tak wyekwipowaną garderobą sezon majowych imprez możemy rozpocząć.
Comments are closed.