Kilka ważnych informacji na temat odmian damskich biustonoszy i zasad ich dobierania.

Kilka ważnych informacji na temat odmian damskich biustonoszy i zasad ich dobierania.

Dobrze dobrany biustonosz ma bardzo duże znaczenie dla komfortu wszystkich pań. Niestety jednak w niejednym przypadku ta część garderoby nie jest dobrze dobrana do kształtu i wielkości biustu.

Panie nie wiedzą bowiem często, co mieć na uwadze i wybierają przypadkowe biustonosze, które jako tako pasują. Ale jak się okazuje, mogą idealnie nie pasować, a skutki tego mogą się objawić po wielu latach. Z tego też powodu należy przed zakupem bielizny zorientować się, jakie są najczęściej spotykane rodzaje biustonoszy i w jaki sposób należy je dopasowywać. Dzięki temu można będzie dobrać odpowiedni do swojej sylwetki, rozmiaru piersi i preferencji właścicielki. A wybór naprawdę będzie duży, bowiem najróżniejszych odmian biustonoszy będzie przynajmniej dziesięć.
biustonosz balkonetka

Źródło: Jagna.pl
Dla kobiet z małym biustem można na przykład zaproponować biustonosz push-up. Model ten ma odpowiednie usztywnienia, oraz silikonowe lub powietrzne wypełnienie, dzięki czemu wszystko będzie sprawiać wrażenie większego niż faktycznie jest.

Czy uważasz, że w sieci jest niewiele wartych zarekomendowania postów? Jeśli masz zamiar wejść na istotnie pożyteczny portal, to zalecamy tę witrynę (http://www.lamalama.pl/).

Lecz nie muszą się one ograniczać jedynie do tego modelu, ponieważ w pozostałych rodzajach również można ładnie wyglądać, przy założeniu że się je właściwie dobierze. Jednym z chętniej kupowanych modeli, i to przez praktycznie wszystkie panie, jest biustonosz (stanik z push upem) balkonetka. Cechuje się on średnim zabudowaniem, nie zasłania całkiem piersi ale też nie odsłania ich zbyt mocno.

Balkonetki to staniki uniwersalne, ze względu na swój klasyczny krój doskonale będą się nadawały do noszenia na co dzień pod każdym rodzajem ubrania.
Comments are closed.