W jaki sposób wyszperać interesującą firmę przewozową?

W jaki sposób wyszperać interesującą firmę przewozową?

Jestem belferką. Nauczam w podstawówce w Kaliszu. Na wiosnę tego roku miała miejsce eskapada klas IV-VI autokarem do Warszawy. Mym obowiązkiem było wyszukanie akuratnej firmy proponującej przewozy autokarowe do Warszawy. Eskapada przewidziana została na trzy doby gdyż zamiarowaliśmy obejrzeć: Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Zamek Królewski , Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Grób Nieznanego Żołnierza , Pałac na Wyspie, Muzeum Narodowe w Warszawie, Pałac w Wilanowie, Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie, Zamek Ujazdowski , Pałac Prezydencki, Cmentarz Powązkowski, Pomnik Fryderyka Chopina oraz Cytadelę Warszawską – czyli prawie wszystkie najważniejsze punkty w Warszawie.

autobus

Autor: Vasconium
Źródło: http://www.flickr.com

Jako że zamyślaliśmy przenocować w Metropolii postanowiłam iż najlepszym wyborem będzie wynająć firmę oferującą wynajem autokarów (zobacz szczegóły na ażeby nie musieć ponieść dodatkowych sumptów powiązanych na przykład z zakwaterowaniem osoby prowadzącej pojazd. Poszukiwania firmy trudniącej się wynajmem autokarów w Warszawie rozpoczęłam obadaniem internetu. Po wbiciu szukanej frazy do wyszukiwarki dostałam mniej więcej 750 000 wyników! Jednakże po obadaniu pierwszej piątki wyników odkryłam odpowiadającą mi firmę Tramp.

Po sprawdzeniu sądów forumowiczów postanowiłam spotkać się osobiście z agentem tejże firmy przewozowej oferującej przewozy – wejdź na – http://edenbus.com.pl/ autokarowe spod Warszawy, by wypytać się o szczegóły propozycje. Przedstawiciel zaoferował mi sensowną opłatę, zobaczyłam autokary, porozmawiałam z kierującym autokarem po czym doszło do podpisania umowy. Wybór tenże okazał się strzałem w dziesiątkę! Panowie kierowcy okazali się być porządni i solenni zaś autokary pewne i solidne.

Przeczytaj, co zamieszczono w tekście (https://www.eccotravel.eu/p/australia) – to też odnosi się do tej samej kwestii, zatem na pewno również Cię zaciekawi.

Młodzi trampowie bawili się wspaniale w Warszawie, a po wszystkim długo rozpamiętywali marcową wycieczkę.

nowoczesny autokar

Autor: Alexandre Prévot
Źródło: http://www.flickr.com

Ogromnie wiele zdobyli informacji nie tylko o Stolicy Naszej ojczyzny ale także o polskiej kulturze oraz historii. Podejrzewam że sporzej im znajomości doszło po owej eskapadzie niż po paru lekcjach historii i WOS (choć belfrów mamy u nas znakomitych). Gorąco zalecam podobne wypady innym belfrom, nie tylko do Warszawy ale także do Krakowa, w którym to mieście można zaniemówić od patrzenia na taki ogrom staroci. Rodzice i pedagodzy, nie zapominajcie iż podróże nauczają, i to od najmłodszych lat.

Comments are closed.