Świnoujście i Rewal – sprawdź czy warto tam się wybrać

Świnoujście i Rewal – sprawdź czy warto tam się wybrać

Świnoujście w okresie letnim nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania ze strony turystów. Do tego miasteczka turystycznego leżącego tuż obok granicy polsko-niemieckiej przyjeżdżają nie tylko nasi rodacy, ale także nasi zachodni sąsiedzi, którzy bardzo cenią sobie tamtejsze plaże jak i niższe ceny, które mogą ich spotkać za w Świnoujściu. Dogodne ceny jak również i doskonały standard to atuty, które przemawiają za poznaniem i spędzeniem urlopu właśnie w tym mieście.

Widzimy to po noclegach w Świnoujściu . One są swego rodzaju wymowną wizytówką, która świadczy o tym, że miasto jest znakomicie przygotowane do przyjęcia wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających gości.

Świnoujście

Autor: Krzysztof Barabosz
Źródło: www.flickr.com

Noclegi Świnoujście są dobrym wyborem, jeśli chcemy zobaczyć miasto również pod kątem lokalnej architektury. Wbrew temu co by się mogło wydawać Świnoujście, to nie tylko i wyłącznie dostęp do morza i możliwość jedynie zażywania słonecznych kąpieli. W mieście tym mamy możliwość poznania architektury, która z racji tegoż, że jest w bardzo niedalekiej odległości od Bałtyku, ma w sobie cechy, których nie możemy znaleźć w miasteczkach oddalonych od wody o kilkaset kilometrów. Świnoujście to miasteczko, w którym znajdziemy kilka pięknych zabytków, którym warto poświęcić trochę uwagi. Tutaj dane nam będzie zobaczyć kilka fortów oraz stare kamienice. Ponadto zwiedzić będziemy mogli także fantastycznie zachowane kościoły.

Świnoujście to jedne jedyne miejsce w województwie Zachodniopomorskim, które proponuje gościom tanie noclegi. Noclegi (Przyjęcia zalew sulejowski) w Rewalu jak tutaj od pewnego czasu mogą się poszczycić zaufaniem bardzo wielu urlopowiczów, którzy przemierzają setki kilometrów, aby odpoczywać właśnie w tej nadmorskiej wsi. Rewal jest miejscem, gdzie oczekuje na nas dziewicze piękno natury. Jest to wyjątkowa wieś, która znajduje się w centralnej części Wybrzeża Trzebiatowskiego. Rewal to wieś, która założona jest na najwyższej części nadmorskiego klifu, co już wskazuje na to, że jest to miejsce, które może się różnić od innych nadmorskich miejscowości.

Spędzanie urlopu w Rewalu przebiegnie nam na podziwianiu cudownych widoków a także na opalaniu się, na dobrze przygotowanych plażach, które nie są jeszcze tak zatłoczone, jak w popularnych kurortach.
Comments are closed.