Przyjemne z pożytecznym

Przyjemne z pożytecznym

Obieramy nową strategię. Zamiast namawiać Cię do rygorystycznej diety, intensywnego wysiłku fizycznego lub ”cudownych” kuracji, mamy zamiar uzmysłowić Tobie, że przyjemność doskonale wpływa na nasze zdrowie. Zauważyłaś ostatnimi czasy problemy z koncentracją?

Czekolada, deser

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Złości Cię szef w pracy? Włącz ulubioną muzykę, zjedz kostkę czekolady lub kup sobie bukiet kwiatów. Naukowcy udowodnili, że małe radości to panaceum na małe niedomagania. Na przykład gorzka czekolada pomaga obniżyć ciśnienie – ale tylko jeśli zjadasz tabliczkę tygodniowo. Czy powinna być gorzka?

Owszem, ponieważ zawiera najwięcej ziarna kakaowego, a to w nim znajdują się odżywcze składniki.

Wejdź do naszego portalu i kontynuuj (http://nihilnovistudio.com/swiece-naturalne) atrakcyjnych tekstów. Opublikowaliśmy ich tam dużo i wszystkie opracowaliśmy z myślą o czytelnikach.

Mało tego, gorzka czekolada podwyższa przemianę materii, w efekcie spalamy więcej kalorii – informują izraelscy uczeni.

A jeśli by tak zrezygnować z kosmetyków chemicznych?
Kosmetyki naturalne nie mają w swojej zawartości substancji chemicznych. Obcujemy z czysta naturą. Używanie ich będzie więc przyjemne i skuteczne. Dadzą nam szansę na nowo poczuć zapachy świata, który mamy na wyciągniecie ręki.Warto więc spróbować przestawić się na naturalną pielęgnację. Powoli i systematycznie. Małymi krokami. Wówczas odkryjemy, że człowiek i natura to jedność. To może być pierwszy krok do zmiany własnych przyzwyczajeń i czerpania radości z życia w stylu Eko.

Kosmetyki wykonane są z roślin, olejków z nasion lub owoców. Mleko, śmietanka, jogurt, cukier otrzymywany z trzciny cukrowej, sok z owoców, i jajka są także częstym składnikiem kosmetyków naturalnych. Bywa iż, po otwarciu kremu lub balsamu do ciała nachodzi nas pokusa by chwycić za łyżeczkę i spróbować tych apetycznie wyglądających „puddingów” – tak wyśmienicie i rozkosznie pachną!

A zapach odgrywa ogromną rolę w naszych chwilach słabości. Zapach lawendowy pozwala walczyć z bezsennością – waniliowy koi skołatane nerwy, uspokaja. Czasem jedno „psiknięcie” dobrej perfumy potrafi błyskawicznie wywołać uśmiech na naszej twarzy. Na chwilę obecną nie tylko wielcy designerzy zachęcają nas do swoich najnowszych kolekcji. Również perfumiarze wabią nas limitowanymi wiosenno-letnimi kompozycjami. Autor:

Warto zadbać, aby w naszym życiu nie brakowało miłych doznań, wówczas droga do zdrowia będzie krótsza|znacznie i łatwiejsza.

Comments are closed.