Gdzie szukać inspiracji do mody streefashion?

Gdzie szukać inspiracji do mody streefashion?

Moda jest kreowana nie tylko przez znanych stylistów, ale tez przez wszystkich ludzi, codzienne. Z tego powodu od jakiegoś czasu zwraca się dużą uwagę na tzw. modę miejską. Rzecz jasna częściowo jest ona połączona z tym, co prezentują znani w domach mody, ale częściowo także kieruje się swoimi prawami. Jeśli pragniesz ubierać modnie i świetnie prezentować się każdego dnia, zdecydowanie warto zwracać uwagę na modę miejską. Jednakże gdzie wyszukiwać inspiracje? Skąd brać wenę?

Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO

Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
Najłatwiejszą odpowiedzią jaka przychodzi na myśl są rzecz jasna blogi. W ostatnich latach największą sławą cieszą się tzw. szafiarki. To one są wzorem dla dużej liczby ludzi i wyrocznią tego co dobrze jest zakładać, a jakie ciuchy lepiej sobie odpuścić.

Rzecz jasna moda miejska jest też jednym z obiektów zainteresowania blogerek. Czy jednak na pewno to akurat takie blogi są najlepszym źródłem informacji odnośnie modnego noszenia się na co dzień? Są co do tego pewne wątpliwości.

Pierwszy argument przeciw jest taki, że blogerki zwykle są skupione po prostu na swoich stylizacjach i na składaniu kreacji z akurat posiadanych ciuchów. Z tego powodu częściowo izolują się od tego, w jaki sposób wygląda moda uliczna i starają się wymyślać swoje stylizacje. Mogą się takie stylizacje nijak odnosić do tego, co naprawdę jest teraz na fali.

Po drugie blogerki często zakładają bardzo ekstrawaganckie stylizacje. Co prawda wyglądają w nich świetnie, ale czasem po prostu nie dałoby się ubrać tak na co dzień.
Skąd wobec tego czerpać modowe inspiracje. Blog z fotografiami street fashion – oto właściwa odpowiedź. Z jakiego powodu fotografowie są bardziej warci śledzenia? Gdyż starają się zawsze ukazać właśnie prawdziwy street fashion, a nie tylko samych siebie w ładnych stylizacjach.

Comments are closed.