Ubrania wojskowe w demobilu internetowym

Ubrania wojskowe w demobilu internetowym

Fani stylu militarnego, szkół przetrwania i ludzie uprawiający sporty związane z wojskiem jak ASG czy paintball często zaopatrują się w odzież z tzw. demobilu. Są to wszelkiego rodzaju ubrania, buty wojskowe i elementy pochodzące z magazynów wojskowych i od dostawców zaopatrujących armię. Wyróżnia je więc wzór kojarzący się z wojskiem, trwałość wykonania i funkcjonalność.

Odzież militarna

Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com

Takie sklepy mają zwykle formę niewielkiego sklepu, od kilku lat funkcjonuje kilka sklepów internetowych sprzedających odzież (zobacz sklep dla puszystych panów warszawa) wojskową. Ich oferta jest podobna do tradycyjnego sklepu tego rodzaju, jednak wybór sklepu w sieci pociąga za sobą sporo wymiernych korzyści.

Dlaczego sieć WWW?

Jak w sytuacji każdego sklepu o charakterze specjalistycznym, dostęp do niego bywa ograniczony. Takie miejsca w większości przypadków położone są na obrzeżach miejscowości, w trudnych do odszukania miejscach. Do tego nie ma się pewności co do poziomu personelu i udostępnianego towaru. Internet stwarza szansę na zweryfikowanie opinii o punkcie, oraz asortymencie, jakim dysponuje.

Torba moro

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Dostępność jest najważniejszą zaletą każdego sklepu internetowego, trzeba tylko wyszukać poszukiwaną część ubrania i można znaleźć dziesiątki tematycznych sklepów. Za wyborem sklepu w internecie niejednokrotnie przemawiają również niższe ceny, niż w przypadku standardowych sklepów. Sklepy on-line działają na całkowicie odmiennej zasadzie, niż tradycyjne punkty sprzedaży, więc mogą| sobie pozwolić na konkurencyjną politykę cenową.

Jakie rzeczy kupić w demobilu?

Zasadniczym asortymentem takich sklepów jest akcesoria wojskowa różnych państw i różnych epok historycznych. Jest to prawdziwa gratka dla ludzi, interesujących się odtwarzaniem historycznych bitew i kolekcjonerów. Ponadto w sklepie takim można kupić obuwie zimowe czy standardowe spodnie wojskowe we wzór moro. Dużą część asortymentu tworzą także chusty nazywane arafatkami i kurtki w różnorodne wzory wojskowe.

Oprócz tego w demobilu można nabyć również przedmioty niezbędne do przetrwania w trudnym terenie: scyzoryki, noże wojskowe, nieprzemakalne zapałki, tabletki do uzdatniania wody, menażki i wiele innych pomocnych akcesoriów. Elementem popularnym wśród części subkultur jest wojskowy plecak typu kostka czy wysokie buty wojskowe.

Comments are closed.