wodoszczelna torba skonstruowana do prania

wodoszczelna torba skonstruowana do prania

Nawet podczas biwaku pod namiotem, nie ominie nas konieczność poczynienia prania. Istnieją proste jego rozwiązania, a jednym z nich jest Scrubba bag. Jest to wodoodporna torba skonstruowana z surowców sztucznych, mający wypustki wewnątrz. Wystarczy zaledwie wlać do niego wodę, umiejscowić środek piorący wraz z brudnymi ubiorami, a potem zamknąć go i trochę pomiętosić.

Czas prania wynosi od 30 sekund do 30 minut, a ubrania wychodzą zaskakująco czyste.Scrubba bag może być nie jedynie wartościowym gadżetem podczas pieszych wędrówek, lecz jest również wspaniałym rozwiązaniem w sytuacji studentów żyjących na kwaterach, w jakich nie ma tradycyjnej pralki. Pojemność worka nie jest może nadmiernie obszerna, jednak za to nie zużywa wiele wody i nie potrzebuje napięcia. Zobacz więcej na: Aqua-lifeSurvival, kojarzy z lasem, mikrym namiocikiem, rzeczką przepływającą w kotlinie, z relaksem w pobliżu natury; lecz jest to również zmaganie z deszczem, skomplikowaną umiejętnością podpalenia płomienia bez zapałek, wspinanie się pod górę po stromym, gliniastym zboczu.Na survival składa się zestaw postaw i spontanicznych operacji przygotowujących do przeżycia, także służących przeżyciu w planowanych dokuczliwych i krańcowo mozolnych warunkach. Survival jest zdolnością przystosowywania samego siebie do wymogów zewnętrznych. Żeby kultywować survival, powinniśmy ćwiczyć i wesprzeć się oprzyrządowaniem, jaki powinniśmy kupić w sklepie.

scrubba bag

Autor: Bureau of Land Management
Źródło: http://www.flickr.com

Ci wszyscy, którzy nie podołają, czy też nie lubią funkcjonować w pojedynkę i rozpoczynać wszystkiego od fundamentów, powinni skontaktować się z klubami survivalowymi. Autor:

Kluby te zwykle mają kierunek wojskowy.
Bowiem nie idzie w żadnym razie o wczasowanie. Ani tylko o kontakt z zielenią, orzeźwiającym powietrzem i zwierzętami. Wstąpienie w świat survivalu przemienia nasze jestestwa, czyni z nas stworzenia znające własną cenę, posiadające potrzebę przytulenia do serca całego świata.
Survival sprawdzi się, gdy zajmiesz się nim w osobliwym czasie, kiedy będziesz wyszukiwał sensu istnienia, lub samego siebie.
Należałoby wysunąć się z cienia, uczynić to, czego zupełnie nie robiło, powłóczyć się po bezdrożach i posłuchać budzącej się natury.
Comments are closed.