Świeże wzory wysokiej jakości męskich kurtek już do kupienia w salonach na terytorium całej Polski

Świeże wzory wysokiej jakości męskich kurtek już do kupienia w salonach na terytorium całej Polski

Sklep Zara generalnie odznacza się bardzo szerokim asortymentem swych wyrobów. Tak też jest w przypadku kurtek. W punktach Zara bowiem pod hasłem „kurtka damska” rozumiana jest cała ogromna i urozmaicona gama wyrobów. Są więc typowe kurtki o zróżnicowanych modelach, ale także marynarki, żakiety i tym podobne. W odróżnieniu od pozostałych sklepów płaszcze umieszczone są w innej kategorii. Wybór jest więc bardzo szeroki. Wspomniana oferta występuje podczas sezonu wiosennego, a więc produkty są raczej cienkie i z lekkich tkanin. Podobnie jak w sytuacji każdego innego sklepu sieciowego, także w placówkach Zara asortyment uzależniony jest od pory roku. Marka Zara obecnie zyskuje sobie bardzo szerokie grono odbiorców, coraz częściej również wśród mężczyzn.

Oferta na zimęZimowa kolekcja męska to krótkie kurtki ocieplane w różnych wersjach kolorystycznych, jak również okrycia o charakterze bardziej klasycznym, czyli krótsze i dłuższe płaszcze, pasujące do garnituru i eleganckich butów. Dostępne są też kurtki dla mężczyzn uszyte z grubej skóry. Oferta damska obejmuje zwykle długie okrycia pikowane, czasami wykonane z czarnego, błyszczącego syntetycznego materiału, aktualnie niezwykle często wybieranego przez wielu ludzi. Okrycia takie prawie zawsze wyposażone są w kaptur oraz pasek w talii. Typowe dla sklepów Zara są oferowane różnego typu sztuczne futra. Posiadają one różne barwy, fasony oraz desenie. Nagminnie przewijającym się motywem są cętki.

Kolekcja wiosennaWspomniana już aktualne kolekcja na wiosnę obejmuje bardzo duży wybór kurtek. Dla mężczyzn będą to rozmaite pomysły, czasami nawet wywołujące zdziwienie. Oferowane są okrycia w rodzaju krótki trencz, będące bardziej eleganckimi niż typowe kurtki. Kurtki Zara dla panów to także kurtki sportowe oraz modne aktualnie modele z dżinsu. Typowe dla marki jest również łączenie ze sobą w jednej części ubioru odmiennych tkanin. Czasami wykorzystywane są one na zasadzie naszytych łat na łokciach. Zaskakujące może być, jak wielki jest wybór barw w ofercie męskiej. Dorównuje on niemal palecie barw z kolekcjiinwestycjeiej. Oferta damska natomiast również ma w sobie bardzo dużo rozmaitych elementów. Oferta (rozwinięcie zagadnienia- przejdź)

Comments are closed.