Wakacje 2014

Wakacje 2014

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Jeszcze tylko maj i niecały czerwiec, a zatem dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wybrać się na morze? Od dłuższego już czasu toczą się dyskusje czy lepszy nasz Bałtyk czy wybrać plaże Adriatyku. Moim zdaniem trudno powiedzieć. Miałem przyjemność być w obu tych miejscach i myślę że oba miejsca mają swoje zalety i wady.

na plaży

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna dużą rolę w wyborze zagraniczna czy krajowa plaża mają nasze upodobania. Jeżeli uwielbiamy się wygrzewać na słońcu i generalnie jesteśmy gorącolubni lub chcemy nurkować, nie mamy wyboru, musimy zdecydować na wyjazd za granicę.

Jeśli natomiast interesuje nas odpoczynek z rodziną nad morzem Bałtyk jest bardzo dobrym projektem. Na wczasy nad morzem naszym dzieciakom potrzebne są japonki i klapki dla maluchów do chodzenia po brzegiem morza czy do dreptania przy hotelowym basenie. Rzecz jasna również konieczne są kąpielówki i kapelusz lub chustka na głowę.

Ale nie jest to jedyny możliwy sposób spędzania wakacji. Dobrym pomysłem jest też wypad nad staw na ryby. Dzieci z radością wybiorą się z nami. Może to być dla naszych pociech niezła tłumaczenia szwedzki cierpliwego oczekiwania na efekty. W tym przypadku z pewnością przydatne mogą być gumowce dla maluchów. Podobnie rzecz się ma jeżelibyśmy się zdecydowali na wycieczkę do lasu z lornetą, aparatem oraz encyklopedią zwierząt. Również tam mogą być potrzebne naszym pociechom kaloszki albo mokasyny dla dzieci.

Dobrze zaplanowane wakacje zaplanowany urlop nasze dzieci z całą pewnością będą fajnie wspominać podczas długich zimowych wieczorów przy szklaneczce kakao i w ciepłych dziecięcych kapciach.

Comments are closed.