W jaki sposób wybór męskiego ubrania zależy od charakteru mężczyzny i okazji, na którą przyobleka dany strój

W jaki sposób wybór męskiego ubrania zależy od charakteru mężczyzny i okazji, na którą przyobleka dany strój

Chociaż zakupy ciuszków są z reguły domeną kobiet, to czasem przechadzka do sklepów odzieżowych należy się także panom. Byłby w błędzie ten, kto by twierdził, że taka wizyta będzie wiązać się z zadowoleniem. Niektórzy dżentelmeni, a szczególnie ci, którzy codziennie trudnią się fizyczną pracą, mają już chyba zakodowaną w genach niechęć do wszelkiej maści ciuszków. Nic nie przeszkadza im zatem w zakładaniu dziurawych skarpetek albo swetrów, które już 12 miesięcy temu zbiegły się w praniu. Na szczęście rodzone siostry są w stanie w porę wziąć sprawy w swoje ręce i wręcz siłą zaciągnąć swoich ukochanych mężczyzn do butiku z konfekcją dla panów, a męska moda w ostatnich czasach przeszła dość wielką metamorfozę.

mężczyzna

Autor: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com
Ci z facetów, którzy nie cierpią koszul zapiętych pod samą szyję oraz krawatów w kratkę, wybiorą takie ubrania, które jak najbardziej swoją prezencją przywodzą na myśl te sportowe. Luźne bluzy, jasne albo jasnoniebieskie dżinsy oraz typowo sportowe koszulki z krótkim rękawem wyróżniają strój osób aktywnych.

Zaciekawiły Cię informacje zawarte w naszym artykule? Z pewnością spodoba Ci się również dodatkowe czytanie (https://byann.pl/pl/c/Szorty/56). Nie czekaj więc i wejdź do nowej witryny.

Tacy panowie przepadają za swobodą, górskimi wyprawami w nieznane, a nawet za rodzinną grą w pokera bądź emocjonującą partyjką szachów. Wakacyjne krótkie spodnie przydają się w trakcie rowerowych wycieczek bądź przedwieczornych promenad nad brzegiem rzeki.

Z kolei biznesmeni muszą dostosowywać się do obowiązującego w trakcie negocjacji sztywnego dress code – . Nie wypada w końcu na takie spotkanie wybierać się bez eleganckiego, czarnego lub lekko szarego garnituru, niebieskiej koszuli i krawatu w odcieniu bordo. Do tak oficjalnego ubrania trzeba koniecznie włożyć skarpetki, które wystają sporo ponad kostkę.

mężczyzna

Autor: Elisa Moro
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatkową trudnością przy wyborze męskich ubrań bywa dostosowanie się do obyczajów państwa, do którego udajemy się na urlop lub na ważne posiedzenie biznesowe.

Jeśli zamierzamy odwiedzić arabską świątynię, to nie możemy zapomnieć o tym, że nie zostaniemy tam wpuszczeni w standardowo letnim stroju, czyli kusych spodenkach i podkoszulku na ramiączkach.

Czy ta problematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę koszulki na zamówienie z nadrukiem, która odnosi się do omawianej sprawy, zatem zapewne też Cię zainteresuje!

Przed podróżą do krajów Dalekiego Wschodu należy zatem zaopatrzyć się w w butiku odzieżowym w długie sztruksy i koszulkę z rękawem. Z kolei biznesmeni udający się do Japonii muszą kupić sobie piękne skarpetki. Jeżeli będą odwiedzać mieszkania kontrahentów, to buty będą musieli zostawić przed progiem, a wtedy dziurawe skarpetki byłyby jak najmniej oczekiwane.

Comments are closed.