Casio – oferty przeznaczone dla wyjątkowych osób

Casio – oferty przeznaczone dla wyjątkowych osób

Casio jest firmą międzynarodową, która pochodzi z Japonii. Firma zajmuje się produkcją sprzedażą artykułów elektronicznych. W jej bogatym asortymencie znajdziemy produkty takie jak: kalkulatory, aparaty fotograficzne, telefony komórkowe czy instrumenty muzyczne.
Typy zegarków są nadzwyczaj różnorodne – Casio ma wzory zarówno męskie, damskie jak również dla dzieci. Odpowiedni dla siebie zegarek odnajdzie w ofercie zarówno modny pan jak również stylowa kobieta a również zagorzały sportowiec.

zegarek na rękę

Autor: Gatol fotografia
Źródło: http://www.flickr.com
Dla panów funkcjonujących energicznie, chcących ciągle nadzorować czas, firma Casio proponuje zegarek Casio SGW-400HD -1B. Model ten wyposażony jest w niestandardowe funkcje takie jak możliwość zmierzenia temperatury, wysokości, ciśnienia powietrza oraz wyposażony jest w podświetlaną tarczę. Zegarek jest dobrym wyrobem dla ludzi podróżujących, pragnących energicznie spędzać czas w plenerze – jest to połączenie komfortu, użyteczności i atrakcyjnego wyglądu.

Kolejną propozycją od Casio (więcej: ) dla osób, które dynamicznie spędzają swój wolny czas jest wyjątkowy, ciekawy zegarek Casio SGW-400H-1B2. Wyprodukowany z myślą o osobach uprawiających sport. Ważnym elementem owego modelu jest wytrzymałość. Odporny na większość czynników zewnętrznych, zaskakuje swoją skutecznością – szczególnie w warunkach, które wymagają nietypowych opcji, takich jak pomiar ciśnienia atmosferycznego.

Wyjątkowym zegarkiem przeznaczonym dla aktywnych jest również model Casio PRW-2500T-7C. Ciekawa propozycja dla osób, które potrzebują wyjątkowo funkcjonalnego produktu: z tym zegarkiem nie należy obawiać się rozładowania baterii – wyposażony jest w możliwość ładowania przy pomocy promieni słonecznych.

Oprócz tego zaopatrzony został w możliwość pomiaru wysokości, ciśnienia atmosferycznego oraz kompas. Jak widać mierzenie czasu już od dawna przestało być wyłączną domeną zegarów według firmy Casio (poznaj szczegóły).
Comments are closed.