Coś na temat męskiej modzie

Coś na temat męskiej modzie

Nie tak całkiem dawno temu trendy stało się noszenie kaloszy. Nie do końca wiemy czym to było spowodowane. Deszcze w tamtym okresie – chociaż nierzadkie – nie były na tyle ulewne by ten ówczesny trend na kalosze usprawiedliwić.

Autor: stracd
Jak zwykle „na pierwszy ogień” poszły panie. Zaroiło się w porannych programach TV od znanych mniej lub bardziej dam, które to – kiedy tylko nadarzyła się okazja – prezentowały swoje estetyczne, wzorzyste kalosze. No i zaczęło się lawinowo! Ludzie oszaleli! W kąt trafiały proste jednokolorowe kalosze męskie i damskie. Zamieniono je na gustowne, kolorowe, gumiaczki dla pań i panów.

Zdarzało się, że taki dobór gumiaczków do wyjściowego ubioru sprawiał co najmniej dziwne wrażenie. Sam miałem sposobność w jakiś chmurzysty, ale nie deszczowy ranek ujrzeć mężczyznę, który właśnie wychodził z przepięknej limuzyny w nadzwyczaj szykownym stroju. Wizerunek zepsuły tylko kaczo-żółte modne kalosze męskie w geometryczne wzory.

Dużo lepszą propozycją dla dżentelmena z limuzyny byłyby mokasyny męskie lub też, – gdyby chciał ów mężczyzna na herbatkę pójść w nieco mniej odświętnym odzieniu – dobrym pomysłem są po prostu miejskie buty męskie. Buty te to niezwykle wygodna krzyżówka obuwia sportowego z obuwiem eleganckim. Równie dobrze sprawdzają się do spodni dżinsowych jak i spodni troszkę elegantszych.

Wszyscy wiemy, iż szykownego mężczyznę poznaje się po tym, w jakim stanie są jego buty. Ta sama zasada obowiązuje mężczyzn także w domowych pieleszach, choć z pewnością w mniejszym stopniu. Pan domu jeżeli już nosi kapcie męskie (nie wszyscy to lubią) również powinien je odpowiednio dobrać.

Wszelkie najistotniejsze dane posiada nasza strona internetowa. Zobacz, czy byłaby dla Ciebie pomocna, a poszukując różnych danych zapewne trafisz ponadto na coś interesującego.

Najlepiej żeby były stonowane kolorystycznie no i przede wszystkim wygodne, albowiem trudno jest oddawać się przyjemności zabawy z dziećmi czy czytać ulubioną gazetę w mało wygodnych kapciach męskich.

Comments are closed.