Czas pomyśleć o urlopie

Czas pomyśleć o urlopie

Chociaż trwa maj, na zewnątrz upał niczym w lipcu. Temperatura osiąga aż 32C! Takie temperatury sprzyjają plenerowym wycieczkom. Starczy w sobotni poranek zjeść wcześniej śniadanie, wrzucić na siebie komfortowy dres, potem wskoczyć w trampki lub tenisówki męskie i możemy spędzić przyjemnie wolny dzień. Można pojechać nad rzekę, popływać czy też powędkować, pójść do lasu – słowem – przyjemnie spędzić swój wolny czas.

Świetnym pomysłem jest też skorzystanie z oferty coraz to większej liczby obiektów sportowych: kortów, boisk do koszykówki, basenów czy sal do ćwiczeń. W tymże przypadku proponujemy męskie sportowe buty i już w maju dbamy o tężyznę fizyczną!

Bez wątpienia opłaci się nam ten wysiłek, albowiem już niedługo zacznie się okres wakacyjny. Pojedziemy na letni wypoczynek do Łeby, Lizbony, na Majorkę czy w inne równie tropikalne rejony. Najlepiej już w tej chwili rozejrzeć się za sandałami męskimi, koniecznymi w czasie wakacyjnych wojaży po Europie i nie tylko. I tutaj ważna zasada – ponieważ większość mężczyzn nie obrała drogi pana Cejrowskiego i ubiera skarpety więc musimy pamiętać, iż nigdy nie można zakładać skarpetek do męskich sandałów.

Na bardziej chłodne dni – w maju mogą takie wystąpić – polecamy półbuty męskie wspaniale pasujące do lnianego przewiewnego ubrania albo letniej koszuli. Tak ubrany człek raczej nie powinien się obawiać o swe image – a co za tym idzie – pewność siebie w czasie wieczornych dyskotek w hotelowym barze.

Jednak późna wiosna i letnia pora niosą ze sobą wiele modowych niebezpieczeństw. Zdarza się bowiem, iż komfort walczy z dobrym gustem i czasami wygoda zwycięża tę bitwę. Niestety, nie każdy może ubierać wszystko. Zimą i jesienią da się różne wpadki dosyć łatwo naprawić czy to swetrem czy płaszczem, latem nie jest to takie proste. Przed włożeniem jakiejś nowej garderoby trzeba się dobrze zastanowić a nawet zasięgnąć rady kogoś kto spojrzy na nas obiektywnie. Raczej nie polecałbym niskim, szczupłym panom bezrękawników czy z dużym dekoltem, ponieważ rezultat może być odwrotny do tego który sobie zamierzyli. Podobnie sprawa się ma ze spodniami ”bermudami”. Czasem zamiast zamaskować mankamenty w wyglądzie uwypuklają je.

Comments are closed.