Pamiętajmy aby kozaki na zimę okazały się odpowiednio ocieplane

Pamiętajmy aby kozaki na zimę okazały się odpowiednio ocieplane

Skórzane torebki damskie powinny pasować do ubioru

Sporo specjalistów przekonuje, że najistotniejszym składem każdego ubrania są dodatki. Nawet takie same stroje będą się prezentowały zupełnie odmiennie, jeśli wybierzemy do nich różne buty, torebki czy biżuterię.

torebka damska

Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to też sporą wagę warto przywiązywać do tego jakie skórzane torebki damskie nosimy w swoich stylizacjach. Muszą one przyciągać na nas uwagę, przykuwać wzrok, ale równocześnie być dopełnieniem naszego ubioru, taką wisienką na torcie. Kiedy nasz ubiór jest przede wszystkim w czarnym kolorze, to mamy szansę do niego dopasować np. czerwone akcesoria, w tym czerwoną torebkę, jednak jeśli jesteśmy ubrani kolorowo to warto, by torebka była ciemna, gdyż wtedy będzie się odbijała, ale jednocześnie przyda nam trochę elegancji. We wszystkim tutaj powinniśmy znać umiar oraz zaznaczyć co pasuje, a co zdecydowanie nie będzie właściwie prezentowało się w jednym połączeniu. Interesujące propozycje znajdują się na stronie .

kobieta w skórzanych kozakach

Autor: Bonita Loki Teixeira
Źródło: http://www.flickr.com

Kozaki na zimę powinny posiadać stabilne korki

Chociaż zimą zazwyczaj jest mróz, to nie warto zrezygnować z zakładania spódniczek, starczy jedynie założyć do nich grube rajstopy oraz dobre buty. Idealnie spiszą się tu kozaki na zimę, które będą miały środek wyłożony ciepłym futerkiem, gdyż jedynie wtenczas będzie nam w nich ciepło. Jeżeli powiemy, że w danych butach będziemy chodzić przez większą część czasu i może nawet będziemy musiały w nich biec na autobus, to należy kupić takie, które będą miały mocne korki, by okazały się stabilne. Na eleganckie wyjścia, gdzie chodzić – szczególnie po śliskim będziemy mało, należy zaopatrzyć się w kozaki na szpilce, które wspaniale wydłużą oraz wyszczuplą nasze nogi.

Należy kupować przedmioty z wyższej półki

Jeśli pragniemy, aby nasze przedmioty wytrzymywały jak najdłużej, to zawsze należy zainwestować w przedmioty z górnej półki. Przez to torebki i buty powinny okazać się skórzane, ponieważ nie tylko będą się przedstawiały elegancko, ale też będziemy posiadali pewność, że posłużą nam przez kilka sezonów. Warto także pomyśleć, co idealnie będzie do nas pasowało i w czym najlepiej będziemy się czuć.

Comments are closed.