I w następną podróż. Czyli o osobach, którzy bez przerwy jeżdżą po świecie

I w następną podróż. Czyli o osobach, którzy bez przerwy jeżdżą po świecie

Istnieją osoby ciągle aktywne, bardzo szybko przemieszczające się z miejsca na miejsca, bez chwili odpoczynku i refleksji. te osoby nie robią tego z własnej woli, no może troszkę tak, w większości jednakowoż przypadków są zmuszani do tego postępowania przez okoliczności. To osoby, jakie pracują w wielu miejscach, przeskakują z jednego kraju do kolejnego, z jednego kontynentu na drugi. Nie jest ważne, czy w nocy czy w dzień, lotniska, hotele zawsze stają przed nimi otworem.

Zwiedzanie miasta

Autor: Isa Ruiz
Źródło: http://www.flickr.com

Ich drugi dom to istotnie te ]samoloty i hostele. Czują się w nich jak w domu rodzinnym. Nie odczuwają skrępowania, jak zwykle zajmują miejsce, jak we własnym aucie, znają pilotów i obsługę wielu hosteli (tak się właściwie zdarza, że powracają do tych samych hosteli, może to chęć ciepła?). Przywykli do takiego egzystencji: lubią małe hotelowe mydełka, suszarki hotelowe, ręczniki, oryginalny zapach, którego nigdy nie czują we własnym mieszkaniu.

Nieziemsko intrygujący tekst, czyż nie? Jeśli też masz takie zdanie, to kliknij tu oraz przeczytaj tutaj (https://www.mazda-poznan-bednarscy.pl/oferta/promocje/) wszystkie informacje.

Starają się nie narzekać, gdyż kto zobaczy przez życie tyle, co oni. Jedni siedzą w domu, inni podróżują po świecie. Oni są w tej drugiej grupie i powtarzają, że są dzięki temu w bardzo korzystnym położeniu.

Czasami jedynie trochę boli, kiedy rodzina jakaś obca, dom jakiś nieprzyjemny i pusty, chociaż w hotelu przeważnie bywa jakoś miło. A powrót do domu, same trudności…Dorastający syn w ogóle się nie słucha pytając się, gdzie ojciec był wcześniej, to samo córka. Kiedy w końcu udaje się złapać nic porozumienia to znów trzeba wyruszyć w trasę, aby przywitać się z „rodziną” z hotelu. Znowu w drogę, ślą nam pozdrowienia piloci, z jakimi często podróżujemy, oni też zupełnie prowadzą takie życie, ale są po innej stronie barykady – prowadzą tych wszystkich biznesmenów, ludzi pracujących ciągle poza domem, w kolejną podróż, jak przywódcy stada.

Tekst, który teraz masz przed sobą jest pełen fascynujących danych, jednak dodatkowo zweryfikuj informacje przestawiające analogiczną tematykę tu.

Najkorzystniej mają Ci bez rodzin, bo nikt na nich nie czeka na nich z wytęsknieniem. Często takie osoby nie planują się wiązać, a jak już są z kimś w związku, to wybierają partnera, który ma podobny tryb życia. Nie chcą się angażować, bo po co? Po co wylewać uczucia, jak zaraz wsiąkną w ziemię codzienności i nie zostanie po nich żaden ślad. Na emeryturze, zdają się myśleć, będziemy w stanie poskładać te wszystkie plany i obietnice, jakoś je się ułoży, stworzy dom, stałe miejsce na ziemi, stały punkt odniesienia. Tymczasem nie, gdyż następny samolot zaraz będzie odlatywał.

Może Cię zainteresować –

Comments are closed.