Projektowanie własnych koszulek z nadrukami

Projektowanie własnych koszulek z nadrukami

Koszulki z nadrukami od kilku lat są ogromnie powszechne na całym świecie. Jednak dopiero od niedawna pojawiła się możliwość sprawienia sobie spersonalizowanej odsłony takiej części garderoby. Jeszcze pewien czas temu taka możliwość istniała, jednak całość procedury była dość skomplikowana i wymagała odwiedzin w drukarni.

Aktualnie stworzenie spersonalizowanej koszulki jest bardzo proste i można tego dokonać w zasadzie nie ruszając się z domu. Występują bowiem specjalne internetowe generatory, które są narzędziami wielozadaniowymi. Są obecnie stałym elementem mody męskiej, bo pasują do wszystkiego – nawet do takich ookryć. Za ich pomocą można wygenerować niepowtarzalny, własny projekt nadruku. W ostatnim czasie możliwość taka jest niezwykle popularna i na dzień dzisiejszy takich narzędzi można znaleźć bardzo dużo. Nowoczesny sklep z koszulkami to miejsce, które w większości przypadków taką możliwość będzie udostępniać.

Co można umieścić na koszulce?

Letni pakiet Big Star

Autor: Big Star
Źródło: Big Star

Generatory do planowania własnych koszulek stwarzają aktualnie bardzo szerokie możliwości. Podstawową z nich jest możliwość doboru koloru koszulki (zobacz https://www.tdruk.pl/kategoria-produktu/koszulki/) oraz jej fasonu. Poza męską koszulką o klasycznym kroju do wyboru są również koszulki kobiece z krótkim rękawem jak również na ramiączkach, można wybrać również kształt dekoltu. Koszulki z własnym nadrukiem są niezwykle popularne, ponieważ można na nich umieścić w zasadzie wszystko. Jest to więc przykładowo świetny pomysł na prezent; na T-shircie można umieścić wspólne zdjęcie czy ulubiony fragment książki. Bardzo korzystna jest możliwość zestawiania na koszulkach wybranej grafiki z tekstem. Pod względem tekstów zwykle oferowanych jest kilka krojów pisma do wyboru. Zdarza się, że t-shirty kojarzone są z mężczyznami, którzy nie mają dobrych manier – bo taki Jego styl.

Zabawne nadruki na koszulkach

Wśród koszulek tego rodzaju najbardziej popularne tp te, na jakich umieszczony jest śmieszny wzór. Śmieszne koszulki z nadrukiem to bardzo obszerna oferta t-shirtów zarówno z gotowym nadrukiem, jak i tych do zaprojektowania na własną rękę. Można tam umieścić dowolny obraz ze swojego komputera lub z Internetu. W ten sposób wykonalne jest zaprojektowanie swojej koszulki zespołu muzycznego, a z tyłu można na przykład umieścić wybrany tekst piosenki. Rezultat bywa bardzo zaskakujący dla znajomych lub dla obdarowanego taką koszulką.

Comments are closed.