Źródło inspiracji na wybiegach

Źródło inspiracji na wybiegach

W przyrodzie nic nie zginie. Jeżeli zastanawiał nas kiedyś fakt mają początek modowe inspiracje, odpowiedź jest banalna – przede wszystkim z ulicy. Trendsetterzy uważnie śledzą ciekawe koncepcje spotykane pośród ludzi i dodają do nich odrobinę innowacyjności, czerpiąc pomysł na przykład z przedmiotów użytkowych. W dalszej procedurze, utworzone w taki sposób propozycje wędrują do znanych domów mody, a już jak kolekcje będą mieć za sobą wybiegi, na ich wzór tworzone są ubrania które trafiają do sklepów sieciowych.

Autor: Charles Vögele

Moda męska 2013 ubóstwia zwłaszcza wygodne rozwiązania. Raczej modne będą miękkie swetry, koszule sprawdzające się zarówno w sytuacjach służbowych jak i osobistych. Spodnie jeansowe spotkamy w wersji typowej, jak i odpowiednio przekształconej na bardziej elegancką. Bazą jest mimo wszystko komfort i uniwersalność tworzonych artykułów.

Autor: DIGEL

Niewątpliwie będą także od tego wyjątki. Dla bardziej odważnych, sugestią sezonu będzie bluza z wielkim nadrukiem w kwiaty, albo nieco prowokacyjnym obrazkiem religijnym. Dla mężczyzn planowane są również modne torebki, zwykle w prostej formie przewieszane na ramieniu. Jest to idea zaczerpnięta wprost z najsłynniejszych wybiegów, którą lada moment napotkamy na rynku odzieżowym. Reasumując, moda męska 2014 będzie kontrowersyjna, ale też w alternatywnym wydaniu nakierowywana jest na wszechstronność.

Dla kobiet modne torebki w bieżącym sezonie, to przede wszystkim dodatki unikalne, lub choćby wytwarzane ręcznie. Dostępne na naszym rynku, jak też w francuskich butikach internetowych, niepowtarzalne wzory są do kupienia dla każdego. Spoglądając na materiały, im mniej tradycyjne, tym lepiej. Popularne są w tej kategorii torebki filcowe, oraz z plastiku.

Spójrzmy jeszcze na pewną ciągłość. Modowe inspiracje są tylko propozycją dla nas. Choć w zasadzie stąd też pochodzą. W kole trendów zwykli ludzie oraz to co lubią jest ogromnie istotne. Nawet jeżeli na wybiegach panują zadziwiające konstrukcje niemożliwe do użycia na co dzień, to koncept na ich stworzenie został zaczerpnięty ze źródła, którym zwykle jesteśmy my. Warto więc w kwestii mody sugerować się nie tylko trendami, ale też intuicją.

Źródło: Kraina Stylu
Comments are closed.