Jakimi cechami powinien charakteryzować się prawdziwy mężczyzna, w jaki sposób powinien być ubrany.

Jakimi cechami powinien charakteryzować się prawdziwy mężczyzna, w jaki sposób powinien być ubrany.

Prawdziwyfacet powinien być silny, zadbany i przede wszystkim dobrze ubrany. Oczywiście powinien też być szarmancki, zaradny i dowcipny, i jeśli wszystkie te cechy będzie posiadał, to z pewnością złamie wiele kobiecych serc. O ile jednak o pewnych rzeczach przekonać się można dopiero jak się kogoś bliżej pozna, o tyle ubiór to rzecz rzucająca się w oczy, w zasadzie pierwsza ocena jakieś osoby odbywa się właśnie po wizerunku.

niebieska koszula męska

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie nawet posiadając niewiele pieniędzy można wyglądać stylowo i elegancko, trzeba jednak po pierwsze chcieć tak wyglądać, a oprócz tego zyskać nieco wiedzy o modzie. Odpowiednie ubranie nie tylko spowoduje, że będzie się lepiej odbieranym przez otoczenie, ale także znacznie może zwiększyć powodzenie u przeciwnej płci. A co by nie powiedzieć, kobietom podobają się panowie, którzy umieją i co najważniejsze chcą wyglądać odpowiednio. Z tego też powodu jeżeli ktoś narzeka, że kobiety nie chcą się z nim spotykać, to powinien zatrzymać się przed lustrem i przeglądnąć się w nim krytycznie.

eleganckie koszule męskie w serwisie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

Pozostaje jeszcze pytanie, w jaki sposób się ubierać, aby kobietom się podobać. Najbardziej bezpieczna jest umiarkowana elegancja, gustowna ale z rozsądkiem, chociaż rzecz jasna nie można zapędzić się w drugą stronę. Pożądane jest, żeby mężczyzna wyróżniał się czymś niebanalnym i miał pomysł na to, jak się ubierać. I nie chodzi tu o to, aby kupować najdroższe elementy stroju, ale aby potrafić stworzyć z nich coś, co będzie dobrze wyglądać.

Rzecz jasna podstawą ubioru są odpowiednio uszyte garnitury, tu warto zdecydować się na na znane firmy i dobre materiały, bo jedynie w takich będzie się odpowiednio wyglądać. Uzupełnieniem tego stroju powinny być dopasowane kolorem koszule męskie eleganckie oraz krawaty, z jakimi przeważnie można trochę poeksperymentować. Nie można zapominać o butach – to jest jeden z najistotniejszych elementów eleganckiego ubioru, muszą one być wypastowane, czyściutkie i zrobione z dobrej jakości skóry.

Czy dobra witryna (http://gemeo.pl/szablon2/shop/100—cyrkon.html) sprosta Twym wymogom? Sądzę, że tak. Tam także czekają na Ciebie ciekawe posty. Namawiam!

Na koniec zostaje ubrać markowe zegarki, paski skórzane do spodni (np.: szczegóły) i bez żadnej obawy można stanąć przed lustrem.

Comments are closed.