Trendy we fryzurach na lato 2015!

Trendy we fryzurach na lato 2015!

Fryzjerskim hitem tego lata będzie pozorny nieład i styl „prosto z plaży”. To uczesanie nie ma nic wspólnego z tradycyjnym skrętem, lokami czy falami. To świetne rozwiązanie zarówno do włosów delikatnych, którym pomoże w zwiększeniu objętości, jak i bardziej niesfornych, prostych, gdyż pomaga je zdyscyplinować.

Najtrafniej można by go nazwać kontrolowanym nieładem. Ale fryzura czesana letnim wiatrem potrzebuje paru zabiegów z naszej strony . Zależnie od czasu jaki posiadamy, dobrze jest albo zapleść na noc warkocze, rano je rozczesać i utrwalić sprayem, albo po umyciu i wysuszeniu zakręcić włosy na lokówkę lub zafa workwear prostownicę, rozdzielić średniej grubości pasma, lekko pognieść dłońmi i nałożyć kosmetyk do stylizacji. Do stworzenia plażowych fryzur typu beach waves powstały wyjątkowe kosmetyki (żele, pudry, spraye i lakiery). Efekt, który dzięki nim uzyskamy, potocznie nazywa się „next day hair”. Na profesjonalne kosmetyki do włosów!

Na pokazach mody dominują puszyste fryzury. Jednak jak zwiększyć objętość cienkich i delikatnych włosów tak aby się nie sklejały? Ta kwestia zaprząta od lat umysły naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Jest na to odpowiedź, w tym sezonie pojawiły się bardzo obiecujące produkty do włosów.

Fryzura , stylizacja AUDREY HEPBURN

Autor: Artego
Źródło: Artego

Jednym z nich jest aktywator do spłukiwania, którego kilka kropel dodajemy do naszej codziennej odżywki lub maski czy jedwabiu do włosów – . Kiedy brakuje nam odwagi na szaleństwa możemy zastosować kolorowe kredy do włosów. Trzymają się na włosach do trzech myć, z tej przyczyny idealnie nadają się na weekend. Żeby mimo wszystko nie przekroczyć delikatnej granicy kiczu, odważmy się na monochromatyczność. Kondycja włosów nie ulegnie zmianie, albowiem kredy działają powierzchniowo. Ich aplikacja jest prosta. Podkładamy pod wybrane pasmo papierowy ręcznik, przeciągamy kredą i…voila. Efekt końcowy wskazane jest wzmocnić lakierem.

Pamiętajmy: grunt aby fryzura nie była zbyt wypracowana. Włosy nie mają przypominać hełmu, ani blachy wyprostowanej żelazkiem. Jeżeli lubimy prostownicę, na czas letni nie korzystajmy z niej często, a układajmy włosy na szczotce. Będą „odbite” od nasady głowy, toteż zapobiegniemy efektu spłaszczenia, jak przy żelazku.
Comments are closed.