Boom na kolorowe skarpetki – wyłącznie dla kobiet i dzieci?

Boom na kolorowe skarpetki – wyłącznie dla kobiet i dzieci?

Globalny boom wielobarwności skarpet istnieje już parę lat – głównie za pomocą tego, iż jest to kolejna z ścieżek na zaakcentowanie swej indywidualności. Brzmi ekscentrycznie?

kolorowe skarpetki garniturowe socktok

Autor: http://socktok.pl/
Źródło: http://socktok.pl/

Niezupełnie. Kolorowe skarpetki dobierane pod humor ubierającego je czy mające celowo prowokować pewnego typu kontrowersje z całą pewnością wyróżnią z tabunu bezbarwnych osób.

Paski, romby, kratka, kropki, flagi państw, panterka, motywy kwiatowe, motywy faunistyczne, a też motywy z żywnością to zdecydowanie trend kilku poprzednich sezonów. Sporo rozpoznawalnych sklepów sieciowych wprowadziło do swej oferty tego typu skarpetki. Ostatnimi czasy też zauważyć można w domach handlowych coraz częściej tak zwane skarpety designerskie, mające nadrukowane bądź naszyte mini-reprodukcje dzieł malarskich czy rzeźb rozpoznawalnych artystów – ubieranie skarpetek z zegarami Dalego lub też z portretem Mona Lisy da Vinciego nie jest niczym nadzwyczajnym.
Dla nieco mniej brawurowych ludzi wizażyści zalecają, by wpierw rozpocząć z jednokolorowymi, długimi skarpetkami – fluorescencyjnymi lub pastelowymi.

Prezentowany artykuł jest bardzo wciągający? Jeśli tak, to zobacz również inne polecane zegarki bering sklep treści, gdyż wydają się być tak samo interesujące oraz wciągną Cię całkiem.

Te drugie tylko pod warunkiem omijania z daleka od tradycyjnej kolorystyki – pastelowa zieleń, błękit lub różowy są w porządku, wszelakie barwy beżowego i szarego – już nie.
Wydawać by się mogło, że nietypowe kolorowe skarpetki (zobacz!) to hicior kierowany jedynie do dziewczyn – dodatkowo znajdującym się raczej w wieku nastoletnim – i dzieci – nic bardziej błędnego! Również mężczyźni poddali się temu trendowi – zakładają kolorowe skarpety zarówno do strojów codziennych, jak i do galowych! Jeśli

kolorowe skarpetki

Źródło: http://socktok.pl/

chce się sprawiać wrażenie modnego, kolorowe skarpetki męskie powinno się dobierać przede wszystkim w jak największej opozycji kolorystycznej oraz/lub wzorzystej do garnituru bądź innego rodzaju galowego ubioru, a do stroju casualowego – przeważnie pod kolor reszty dodatków, takich jak czapka (sprawdź – czapka Kamea) bądź szalik zimą, albo też kapelusz w inne pory roku.

Bardziej śmiali mogą spróbować zupełnie wyłamać się z tego schematu i założyć kolorowe skarpetki męskie nie przystające w żaden sposób do czegokolwiek – na to moda i wizażyści też zapalili zielone światło.

Nie zapominaj jednakże, aby nie zapomnieć o tym, że moda na wzorzyste oraz kolorowe skarpetki nie nie występuje z resztą wzorzystych stylizacji. Znaczy to mniej więcej tyle, że jeśli zdecydujesz się na założenie kolorowych skarpet lub skarpet w niezwyczajne wzory, reszta stroju powinna być w miarę stonowana – oczywiście, poza dodatkami.

Comments are closed.