Garnitur szyty na miarę jako główny element garderoby każdego stylowego mężczyzny

Garnitur szyty na miarę jako główny element garderoby każdego stylowego mężczyzny

We współczesnych czasach nie tylko dla kobiet znaczenie ma moda. Również panowie chcieliby czuć się atrakcyjnie, zatem śledzą bieżące trendy oraz uzupełniają swoją szafę w coraz to nowe koszulki, spodnie oraz obuwie.

Mężczyzna w garniturze

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z podstawowych elementów garderoby jest garnitur wrocław garnitury szyty na miarę – . Musi mieć go każdy przedstawiciel płci męskiej, jaki chce prezentować się fantastycznie podczas ważnych wydarzeń w życiu osobistym czy zawodowym. W jaki sposób wygląda proces szycia niniejszego garnituru? Gdy już będzie wybrany odpowiedni salon krawiecki, należy przemyśleć, do czego będzie potrzebny nam taki strój. Okazji może być sporo, więc najlepiej wybierz jak najbardziej uniwersalny garnitur, który będziesz mógł włożyć i na rozmowę z klientem, i na wieczorną kolację.

Pomyśl także, w jakich fasonach czujesz się najlepiej, by krawiec mógł mieć na uwadze twoje wymagania oraz stworzyć znakomicie pasujący do ciebie szablon krawiecki. Pierwsze spotkanie jest starannym mierzeniem. Następnie wybierana jest tkanina i wykończenia garnituru, takie jak kieszenie, podszewki czy monogramy, coraz częściej pożądane przez modnych mężczyzn. Mężczyźni muszą podjąć naprawdę wiele decyzji, np. odnoszących się do kontrastowych przeszyć, toteż warto jest wziąć ze sobą wybrankę swojego serca, jaka będzie mogła nas wspierać w tych niełatwych wyborach. Możemy też zdać się na kompetencje i praktyki krawca, który zasugeruje nam, w czym będziemy najlepiej wyglądać.

Pan młody ze świadkiem

Autor: Lee Allison
Źródło: http://www.flickr.com
Po ok. 2 tygodniach dochodzi do pierwszej przymiarki, w której trakcie wprowadza się wymagane poprawki. Na następnej wizycie przeważnie można już odebrać gotowy garnitur, aby dobrać do niego dodatki (kliknij link), takie jak skarpetki, koszula lub obuwie. Koszt niniejszego garnituru rozpoczną się od sumy ok. 2,500 tys. oraz rośnie w górę zależnie od wybranej tkaniny czy wykończeń, jakie również decydują o jego idealnym wyglądzie. Odpowiednio skrojony garnitur (www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/16/Garnitur%20niebieski%20NOBILITY) będzie znakomicie układać się na sylwetce oraz uwydatniać jej walory. Świadomość mężczyzn co do aktualnej mody jest coraz większa, zatem na pewno bez problemu sprecyzują oni swoje potrzeby i oczekiwania, udając się do doświadczonego krawca. I ty zainwestuj w ten wydatek, a przekonasz się, iż nie będą to zmarnowane pieniądze, kiedy przejrzysz się w lustrze.
Comments are closed.