Wykupowanie noclegów przed podróżą

Wykupowanie noclegów przed podróżą

Władysławowo - plaża

Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

Sezon wyjazdowy idzie do nas sporymi krokami. Mimo tego, że mamy jeszcze środek lutego, w pensjonatach i położonych nad morzem hotelikach rozpoczynają się już rezerwacje na czerwiec i lipiec. Ci, którzy są bardziej przezorni wykupili sobie miejsca jeszcze przed nowym rokiem wybierając z wielu ofert choćby . W tym momencie ceny noclegów są najniższe.

Rezerwowanie noclegów i wycieczek z takim sporym wyprzedzeniem przyszło do Polski kilkanaście lat temu z zachodu. Ogromnie popularne w tamtych czasach last minute, czyli wakacje na szybko, po obniżonych nawet o 35 % cenach było w tamtym okresie najlepiej sprzedawanym typem wyjazdów wakacyjnych. Jednak last minute nie pasuje wszystkim, ostatecznie nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na wzięcie urlopu w dowolnym czasie. Z tego powodu też z wycieczek na ostatnią chwilę korzystali przede wszystkim młodzi ludzie, którzy nie byli uwiązani obowiązkami czekającymi na nich w domu lub w pracy. Z tego powodu też biura podróży wprowadziły do swojej oferty możliwość wykupu noclegów i wyjazdów z dużym wyprzedzeniem, czyli tak zwane first minute. Jak można było się spodziewać, oferta ta idealnie trafiła w gusta ludzi w wieku powyżej 35 lat, o stabilnej pozycji materialnej, którzy planują swe urlopy z co najmniej ośmiomiesięcznym wyprzedzeniem.

Chciałbym przytoczyć tutaj konkretny przykład oferty first minute. Jeśli już teraz zarezerwuje się noclegi noclegi dla firm łódź w Jastarni, typowe biuro podróży obniży cenę o około trzydzieści %. Dodatkowo, możemy uzyskać także promocję na atrakcje dodatkowe w hotelu, takie jak przykładowo uzupełniany barek albo bezpłatny dostęp do sauny.

Tego typu oferta obowiązuje nas jedynie przez bardzo ograniczony czas.

Opracowaliśmy tekst o podobnej tematyce. Umieściliśmy go na kolejnej stronie. Kliknij więc w podany link i dowiedz się szczegółów z tym powiązanych.

W zasadzie wszystkie biura podróży chcą promować tego typu rezerwacje, ponieważ zawsze lepiej mieć środki na koncie wcześniej i wyprzedane noclegi Ustka dla przykładu bardzo dobrze radzi sobie z takimi wcześniejszymi rezerwacjami. Spora reklama spowodowała, że wczasowicze wręcz walczą o jak najszybsze zarezerwowanie sobie noclegu – dzięki temu są pewni, że zastaną miejsce w swym ulubionym hotelu. Ja z tego miejsca mogę szczerze polecić właśnie wycieczki first minute – jeśli jesteś pewny terminu swojego urlopu, zawsze możesz zaoszczędzić kilka złotych.

Źródło: Eholiday.pl
Comments are closed.