Co należy przejrzeć, nim zrealizujesz zakupy w hurtowni odzieży?

Co należy przejrzeć, nim zrealizujesz zakupy w hurtowni odzieży?

Swego czasu nabywanie ubrań w second handzie było uznawane za coś wstydliwego. Obecnie nie jest to już równoznacznikiem ubóstwa, prędzej racjonalności oraz kreatywności. Odzież używana uzyskała coraz większą chodliwość, więc dysponenci second handów nierzadko kupują w wielorakich hurtowniach odzieży używanej. Co powinno się sprawdzić, zanim dokona się zakupów w hurtowni?

Lepiej kupować samodzielnie a może internetowo?

odzież używana
Na początku trzeba się zaznajomić gdzie umiejscowiona jest wyłoniona przez nas hurtownia odzieży oraz czy funkcjonuje ona tylko internetowo, czy można pojechać do niej samemu oraz obejrzeć kolekcję. jest także czas wykonania zamówienia. Z reguły jest on jednak dosyć prędki (około 1-2 dni roboczych).Hurtownia odzieży – odzież outlet jak sama nazwa wskazuje zazwyczaj przyjmuje tylko zamówienia masowe i nie akceptuje sprzedaży detalicznej. Współdziała jedynie z dysponentami butików niemobilnych albo internetowych i przykładowo bazarów z odzieżą używaną. Chociaż nie jest to regułą. Jeżeli więc nie mamy własnej firmy opłaci się odnaleźć hurtownię odzieży zaspokajającą potrzeby także drobnych. Należy wtedy wziąć pod uwagę, że koszty pojedynczych artykułów mogą okazać się wyższe niż te, które pokazuje się klientom zamawiającym asortyment masowo. W tym miejscu więcej informacji: .

Warto zweryfikować skąd jest odzież używana, której kupnem jesteśmy zainteresowani. Czy jest sortowana i jaką metodą jest pakowana. Czy hurtownia odzieży – używana odzież, którą sobie upatrzyliśmy nie miesza towaru z ubraniami gorszymi jakościowo lub takimi, która wcale nie kwalifikuje się na sprzedaż.


Czy to jest rentowne?

ciuchy damskie

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że aby zakup odzieży używanej przez Internet był rentowny, cena po dodaniu opłat wysyłki musi być niska. Wiele hurtowni odzieży realizuje dość sprawnie takie transakcje, a koszt wysyłki sięga przeważnie 14 złotych (za przesyłkę do 30 kilogramów) metodą przelewu i 19 złotych jeśli zdecydujemy się na opcję za pobraniem. Opłaty te są stałe bez względu od tego ile odzieży używanej się zamówi. Często przy zakupie powyżej określonej wagi (przykładowo 3 ton) przewóz pod wskazany adres jest nieodpłatny oraz dodatkowo istnieje możliwość negocjacji ceny za kilogram odzieży używanej.
Comments are closed.