Kolczyki oraz łańcuszki są nieodłącznym atrybutem damy szykownie ubranej i podążającej za modą

Kolczyki oraz łańcuszki są nieodłącznym atrybutem damy szykownie ubranej i podążającej za modą

Według rozpowszechnionej opinii nie ma na świecie brzydkich kobiet, są jedynie takie, które o siebie się nie troszczą. Chociaż że wielu facetów ma zgoła całkiem inne zdanie, to jednak trudno przyznać im rację. Wystarczy tutaj powołać się na artykuły zamieszczone w kolorowej prasie, gdzie komentowane są niesamowite metamorfozy pięćdziesięciolatek. A jako dowód autorki konkretnego tekstu zamieszczają fotografie ukontentowanych przedstawicielek płci pięknej.

łańcuszki

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei elegantki nie omieszkają dorzucić do powyższego wywodu słów sławnej gwiazdy wielkiego ekranu, czyli Marlin Monroe. Ta modelka twierdziła, że najlepszym kompanem dla kobiety bywają… diamenty. To jeden z najdroższych elementów damskiej biżuterii. Przezroczyste i zupełnie przecież niepozorne kamyczki albo, jak kto woli, szkiełka są oprawiane w metale szlachetne, czyli np. srebro i tak powstają klipsy, które kosztują majątek.

Rzecz oczywista nie każdą kobietę stać będzie na tak wyszukaną i drogą biżuterię. Zresztą te przeciętne gospodynie domowe i tak najprawdopodobniej nie zauważą, że bransoletki srebrne (zobacz przykładowe modele) na przegubie ręki ich koleżanki mają diament, perłę bądź inny drogi dodatek. Do tego wymagana jest wiedza, którą posiadł pracownik sklepu jubilerskiego.Srebro jest metalem, który doceniły kobiety w wieku balzakowskim, jak i nastolatki. Z tego produktu powstają pierścionki czy łańcuszki, notabene bardzo chętnie noszone obecnie przez kobiety. A prawdziwą furorę już pewien czas temu zrobiły bransoletki Karuso srebrne, które bywają zakładane zarówno na podniosłe okazje, jak i na codzienne spacery po lesie. Wszystko dlatego, że taka biżuteria rewelacyjnie łączy się i z jeansowymi kurteczkami, i z wyjściowymi garsonkami.

kolczyki

Autor: Lenore Edman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach zeszłego wieku kobiety po trzydziestce zakładały duże kolczyki w kształcie obręczy. I do teraz ta moda przetrwała, lecz w nieco zmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniejszą biżuteria, która nareszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą efektownie zaprojektowanych linii, nierzadko z ornamentami roślinnymi. Nic zatem dziwnego w tym, że niejedna dama pragnie posiadać w swojej szkatułce taką biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nierozerwalnie łączyć się z eleganckim wyglądem i oczywiście świetnym samopoczuciem.
Comments are closed.