Jak przychodzi okres letni zostawiamy w szafie zimowe ubrania i poszukujemy idealnej kreacji na cieplejsze dni

Jak przychodzi okres letni zostawiamy w szafie zimowe ubrania i poszukujemy idealnej kreacji na cieplejsze dni

Okres letni to wspaniały czas na relaks i wypoczynek. Gdy pogoda jest sprzyjająca chętnie spędzamy każdą chwilę na świeżym powietrzu: grillujemy, spacerujemy a także uprawiamy sporty. Jak chcemy być aktywni warto ubrać się tak, by było modnie i wygodnie.

koszulka do biegania

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Kobiety mogą nosić szorty lub spodnie letnie w różnorodnych wariantach. Właściwie sprawdzą się tak zwane spodnie rurki w jasnych odcieniach. Możemy też nosić cygaretki, długie białe spodnie lniane czy rybaczki w różnych odsłonach.

Kliknij na odnośnik (http://lonsdale-benlee.pl/sprzet-bokserski-mma/worki-gruszki), on przedstawi Ci wątek, który Cię właśnie zainteresował. Przeczytaj artykuł, posiadający interesujące dane.

Jeśli chodzi o buty to wszystko zależy od okazji. Na grilla czy krótki spacer (nordic walking końcówki) spokojnie można założyć klapki lub sandały. Kiedy mamy w planach aktywność korzystniej wybrać trampki, tenisówki albo bawełniane baleriny. Jeśli chodzi o bluzki na lato to wybór jest naprawdę duży.

Na największe upały poleca się skąpe koszulki na dość cienkich ramiączkach. Na działkę bez problemu możemy założyć koszulkę z odsłoniętymi plecami. Gdy temperatura jest umiarkowana ubieramy koszulki z krótkim rękawem – zobacz np., eleganckie bluzki wiskozowe typu kimono albo romantyczne bluzki o braku rękawów ozdobione koronką. A co dla mężczyzn? W tej dziedzinie jest zdecydowanie łatwiej coś dobrać, a to z tego powodu, że moda męska jest w mniejszym stopniu wymagająca. Tak naprawdę, często jesteśmy w stanie spotkać bardzo modnych panów, jednakowoż jak ktoś się nad tym nie zastanawia, to nie ma takich trudności.

koszulka na rower

Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com

Przeciętny mężczyzna, kiedy przychodzi okres letni wybiera zestaw prosty i przewiewny. Najbardziej istotna jest koszulka, musi być z łagodnego i przewiewnego materiału. Najbardziej korzystnie jak jest w jasnych kolorach, gdyż przykładowo w czarnej być może nam zbyt gorąco. Dobrym pomysłem są koszulki sportowe z nadrukiem. Wielu mężczyzn interesuje się piłką nożną i ma swoje ulubione piłkarskie teamy, lecz także w pozostałych dyscyplinach sportu. Tego rodzaju koszulki są bardzo łatwo dostępne. Niektórzy wybierają też spodenki, lecz to akurat rzadziej powszechny widok. Tak więc pamiętajmy, że na lato korzystnie dobrać lekkie i przewiewne zestawy ubrań, odnosi się to jednocześnie do kobiet, jak i panów. Dzięki temu nie będziemy za bardzo narzekać, że gorąco i się pocimy. Wiadomo, że jak nadejdą upały, to nie da się uniknąć zbytniego przegrzania organizmu, lecz z pomocą przewiewnej odzieży z pewnością zminimalizujemy złe samopoczucie.

Comments are closed.