Używanie pokryć na boiska

Używanie pokryć na boiska

Nie każdy materiał nadaje się do stworzenia solennego i pewnego boiska. Poliuretanowe nawierzchnie sportowe cechują się znaczną odpornością, również idealnymi parametrami użytkowymi. Dzięki temu znajdują stosowanie zarówno na wyczynowych obiektach lekkoatletycznych jak i na boiskach przyszkolnych, oraz osiedlowych.

Gra w tenisa

Autor: Harald Deischinger
Źródło: http://www.flickr.com
Powierzchnie te realizowane są wprost na placu budowy przy użyciu specjalistycznego ekwipunku. Można je montować na podbudowie betonowej, asfaltobetonowej względnie mineralnej. Powierzchnie poliuretanowe mają jednolitą strukturę, są trwałe i wytrzymałe na starzenie. Konserwacja takiego gatunku nawierzchni jest minimalna, dlatego koszty ich utrzymania są nieduże. Szczególnie duży zakres możliwości zastosowania takiej pokrywy powoduje, że każdy nabywca ma możliwość znaleźć stosowny surowiec dla siebie. Nawierzchnie sportowe poliuretanowe to bezsprzecznie doskonała inwestycja, która potwierdzać się będzie latami. Podobnie jak specjalistyczne boiska do gry w badmintona, również w koszykówkę, jak i zamknięte place zabaw dla brzdąców nie stanęłyby bez owego solidnego i pewnego materiału. Doskonałej postaci składniki mają zadziwiająco mnóstwo przeznaczeń, dzięki czemu są tak entuzjastycznie wybierane przez inwestorów. Nawierzchnie poliuretanowe na plac zabaw są przeznaczone na place zabaw dla latorośli, oraz obszary rekreacyjno-sportowe. Główną zaletą powierzchni jest predyspozycja amortyzacji upadków co w znaczny sposób redukuje zagrożenie uszkodzeń ciała naszych latorośli. Ogromna paleta barw, oraz technika gwarantująca sposobność utworzenia i łączenia odcinków o przeróżnych formach, zezwala na osiągnięcie fantastycznych projektów i dostosowanie do wszelkiego rodzaju otoczenia. Więcej na interchemol.com.pl

plac zabaw

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Pojedyncze elementy łączy pewny klej poliuretanowy firmy interchemol. Sportowe nawierzchnie, które dostępne są aktualnie na rynku, to nader opłacalna inwestycja.
Każdego rodzaju nawierzchnie sportowe muszą posiadać wszelkiego rodzaju atesty, które zapewniają bezpieczeństwo eksploatatorów. Nie tylko boiska dla profesjonalistów, lecz również lokalizacje zabaw dla najmłodszych muszą być konstruowane na bazie najlepszych nawierzchni.
Comments are closed.