Jak dobrać strój kąpielowy do figury

Jak dobrać strój kąpielowy do figury

Urlop już blisko, a ty nie masz pojęcia, jak dobrać strój kąpielowy do sylwetki? Nie wiesz, co jest trendy? Bądźmy szczerzy – nie każda z nas wygląda jak modelka. Każda pani jest piękna na własny osobisty sposób. Nie powinnyśmy więc plaży omijać szerokim łukiem wyłącznie dlatego, iż coś nam w naszym ciele nie pasuje. Starczy dobrze dobrać strój kąpielowy do własnej figury żeby czuć się dobrze jak też wyglądać świetnie.

kobieta z dzieckiem na basenie

Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com
Stroje kąpielowe XL też mogą modelować sylwetkę, a znajdziesz je tutaj. Złotych zasad jest parę, od wyselekcjonowanego modelu, koloru i wzoru będzie zależeć, czy dorzucimy, czy odbierzemy sobie parę kilogramów, centymetrów w pasie i czy wizualnie się skrócimy, czy też wyszczuplejemy.Podstawą jest odcień – ciemny pokochają osoby puszyste albowiem działa wyszczuplająco, tymczasem jasny może się okazać idealnym wyborem dla dam utyskujących na za drobną pupę bądź biust. Dobierając kostium zwróć baczność na nadruk.

Drobny wzór będzie wizualnie pomniejszał, podczas gdy duży wzorek wizualnie powiększy konkretne części ciała. Jeżeli jesteś posiadaczką dużych piersi jesteś skazana na kostiumy dobrze podtrzymujące piersi. W klasycznych trójkątach na sznureczku, niestety, będziesz wyglądała wulgarnie a po całym dniu może okazać się, iż bolą cię nie tylko piersi, lecz również kręgosłup. Warto więc wybrać modele z usztywnionym fiszbinami stanikiem, jakie twój atut będą doskonale podpierały i kształtowały.

Nie masz pewności, jeżeli chodzi o to zagadnienie? To odszukaj więcej tu (https://www.pralnia-warszawianka.pl/prasowanie-na-telefon), a z pewnością zgłębisz większą ilość informacji na ten temat.

Unikaj cieniutkich pasków, które będą się wpijały w ramiona. Wybierz model z szerszymi paskami, jakie zagwarantują ci wygodę w czasie noszenia.

Nieduże piersi to problem, który de facto problemem nie jest, albowiem jesteś w stanie poruszać się na plaży bez obawy, iż nie uda ci się utrzymać piersi na swym miejscu. Wizualnie powiększysz biust kupując stroje kąpielowe push-up względnie wybierając staniki z dużymi wzorami, falbankami bądź marszczeniami. O ile sześciopak na twym brzuchu wciąż przykrywa drobinka tłuszczyku, nie przejmuj się. Prawidłowo dobrany strój kąpielowy odwróci uwagę od słabostek skupiając możliwe spojrzenia np. na świetnie zaakcentowanych piersiach czy nogach. Ostatecznie możesz zasłonić brzuch jednoczęściowym strojem w ciemnym kolorze.
Comments are closed.