Jak skorygować swoją sylwetkę przy pomocy dobrze dopasowanych ubrań?

Jak skorygować swoją sylwetkę przy pomocy dobrze dopasowanych ubrań?

Dużo osób posiada mnóstwo kompleksów na temat swojego wyglądu zewnętrznego. I choć doskonale wiemy, że najważniejsze jest bogate wnętrze, to jednakże przykładamy dużą wagę do naszej aparycji. Tym bardziej, że współczesny świat hołubi przede wszystkim młode i piękne osoby.

Zgrabna sylwetka sprawia, że jesteśmy bardziej pewni siebie, tak na polu zawodowym, jak i prywatnym. Ale jeszcze ważniejsza jest akceptacja samego siebie. Jeśli polubimy siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, jakiekolwiek zdjęcie z Photoshopa w tabloidzie już nie zepsuje nam humoru. Warto tez wiedzieć, że można w nieskomplikowany sposób modelować swoją figurę właściwą garderobą. Należy jedynie poznać kilka podstawowych reguł.

Przede wszystkim, powinniśmy posiadać świadomość swoich pozytywnych stron oraz niedostatków figury. Te części, z których nie jesteśmy zadowoleni, po prostu zakrywamy, natomiast zaznaczamy nasze pozostałe zalety.Wybierając ciuchy, zwracajmy uwagę na ich fason, materiał i kolor. Na szczęście, nowoczesna moda nadchodzi nam z pomocą. Obecnie na wybiegach panuje tyle inspiracji, że bardzo prosto ułożyć modny strój, a w razie dalszych wątpliwości, zawsze można skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki lub style Coacha jak .

Najczęstszym problem obu płci jest odstający brzuch. Można go ukryć na parę sposobów. Zawsze wybierajmy górę w jednolitych barwach. Starajmy się unikać wyraźnych wzorów, które mogą przykuwać uwagę do tej części ciała. Mały brzuszek u przedstawicielek wspaniale zakryje sukienka z baskinką. Ta sprytna fałda materiału odwróci uwagę od wszelkich wypukłości i jednocześnie uwydatni linię talii.Jeśli mamy ładne łydki, warto je pokazywać, ubierając sukienki. Modele z szerokim dołem będą świetne dla kobiet (płaszcz z kapturem) o dużych biodrach i masywnych udach. Modele retro dodatkowo wspaniale podkreślają talię i dodają całej figurze kobiecego uroku.

Należy zwracać szczególną uwagę na typ tkaniny, z jakiej jest uszyte ubranie. Osoby, które walczą z nadprogramowymi kilogramami musimy zrezygnować z dzianiny, które bardzo podkreślają fałdki. Warto także stosować właściwe dodatki, które odwracają uwagę od niedostatków naszej figury.
Comments are closed.