Firma north face płaszcz dla kobiet, rękawki kolarskie

Firma north face płaszcz dla kobiet, rękawki kolarskie

Firma North Face z prawie 50-letnią tradycją jest teraz jedną z nadzwyczaj znanych marek na całym świecie. Towary tej firmy zawsze są łączone z wysoką jakością, oraz troską o detale. Propozycja tej marki jest duża i włącza ubranie, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego rodzaju osprzęt. Wyposażenie tej marki , poza ubraniem i obuwiem, w zasadzie objęty jest dożywotnią gwarancją.

kliknij w link

Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Marka stawia nadzwyczaj duży akcent na zwiększenie technologii i indywidualne rozstrzygnięcia, które przez różne patenty jest możliwość spotkać wyłącznie w ich ubraniach, czy sprzęcie sportowym, doskonałym przykładem jest technologia thermoball. Firma z roku na rok coraz to bardziej się rozkręca. Zaczynając od ubrań do wspinaczki przeszła na następne rynki które dotyczą sportów zimowych, dodatków górskich, a nawet ubrań i obuwia do użytku codziennego.

Płaszcz damski North Face (informacje) typu 3-w-jednym gwarantuje ochronę przed zimowymi żywiołami. Komponuje się z wodoszczelnej, oddychającej warstwy zewnętrznej i zapinanej na zamek warstwy środkowej z izolacją z gęsiego puchu. Powłoka zewnętrzna ma środkowy, dwustronny suwak z patką zapinaną na napy, odłączany kaptur, kieszenie z klapami zapinanymi na zatrzaski, dwie kieszenie o bocznym wejściu, środkową kieszeń na urządzenia elektroniczne i wentylację z tyłu z

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami

zakamuflowanym zamkiem. Krój płaszcza zezwala na świetne dopasowanie do układu kobiecej postury. Jest stylowy, gwarantuje wysoki komfort termiczny. Płaszcz damski North Face doskonale sprawdzi się do powszedniego użytku w mroźne zimowe dni – porównaj informacje.

Firma The North Face ma w własnej kolekcji rękawki kolarskie skonstruowane w technologii bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej tkaniny.

Czy omawiane zagadnienia Cię intrygują? Raźno zatem kliknij tutaj – ta wiarygodna oferta (https://tritex.pl/) zapewne też niezwykle Cię zainteresuje!

Zapewniają ochronę przed wiatrem i obniżoną temperaturą. Powłoka środkowa gwarantuje bezzwłoczne pozbycie się wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet w czasie intensywnego wysiłku. Obrzeżna warstwa odpowiada za izolację i utrzymanie optymalnej ciepłoty organizmu. Cieńsza dzianina od środkowej strony łokci polepsza przepływ powietrza także zapobiega utrudnianiu ruchów.

Comments are closed.