Browsed by
Tag: biżuteria

biżuteria

Ręcznie robiona biżuteria

Ręcznie robiona biżuteria

Za oknami piękne lato, chodzimy w cienkich, lekkich sukienkach i sandałkach. Słoneczny nastrój wszędzie wokół. Wspaniałym uzupełnieniem lekkich stylizacji jest biżuteria ręcznie robiona.
Importujący rzeczy używane

Importujący rzeczy używane

Nowe sklepy z garderobą używaną powstają jak grzyby po deszczu. Wiele ludzi korzysta z owego typu oferty nie tylko ze względów finansowych. Jest możliwość tam wyszperać ubranie sławnych marek za skromne pieniądze i ubrać się szczególnie i niepowtarzalnie.
Biżuteria handmade

Biżuteria handmade

Biżuteria może być idealną ozdobą. Uzupełnienie tym sposobem ubrania może dodać mu klasy, podkreślić odpowiednie elementy, kolory. Tego typu dodatki potrafią poprawić humor i przydać nam tego „czegoś”. Powinnyśmy więc nabywać unikatowe i świetnie wykonane kolczyki, wisiory czy bransoletki.
W jaki sposób dobrać biżuterię ślubną? Nieco praktycznych porad.

W jaki sposób dobrać biżuterię ślubną? Nieco praktycznych porad.

Biżuteria jest najlepszym kompanem dam, dlatego tak jak i przyjaciół wypada ją dobierać wielce rozważnie. Żeby biżuteria prezentowała się na kobiecie naprawdę olśniewająco, musi pasować do jej wyglądu, stroju i sytuacji. Ślub jest najistotniejszym, najdłużej przygotowywanym i wyczekiwanym dniem, tym samym tak znaczną wagę przykłada się do doboru tego dodatku.
Niebanalne precjoza

Niebanalne precjoza

„Młody dżentelmen musi mieć pojęcie o trzech rzeczach: winie, biżuterii oraz kwiatach” – taką sentencję usłyszałem gdy byłem młodzikiem poszukującym swej drugiej połowy. Coś w tym jest, bowiem znajomość tychże dziedzin znacznie ułatwia kontakty międzyludzkie, a wiadomo że by spotkać kogoś na całe życie musimy wyjść do ludzi. W inny sposób po prostu się nie da. Dobrze wychowany mężczyzna powinien od czasu do czasu sprezentować swej sympatii kwiatki.
Kobiety kochają diamenty – biżuteria ślubna

Kobiety kochają diamenty – biżuteria ślubna

Nikt nie śmie wątpić w to, że panie przywiązują niemałą wagę do ubioru oraz dodatków. Zwłaszcza markowa biżuteria ślubna zalicza się do starannie wybieranych ozdób, z którymi najistotniejsze uroczystości jak ślub kojarzyć się będą zawsze. Niemałe znaczenie ma jakość materiałów oraz często drogocennych elementów, z jakich wykonane są kolejne części biżuterii. Dlaczego warto zaufać polskim firmom? Ciągle wysoka jakość oraz szeroka baza propozycji to ważne czynniki, przy których nawet atrakcyjne cenowo propozycje nie są najbardziej pożądane.
Mężczyzna, który zamierza oświadczyć się swojej towarzyszce, nieraz staje przed męczącym wyborem

Mężczyzna, który zamierza oświadczyć się swojej towarzyszce, nieraz staje przed męczącym wyborem

Jak powszechnie wiadomo punktem zwrotnym dla związku kobiety i mężczyzny są zaręczyny. To one wiodą bezpośrednio do ślubu, jaki łączy dwie osoby i jest początkiem ich lepszego, wspólnego życia. Niemniej powinno się pamiętać, jak trudna i zawiła bywa droga, jaka do tego kieruje. A rozpoczyna się już od doboru pierścionka, co dla niejednego mężczyzny okazuje się poważnym wyzwaniem. W całą intrygę wciągane są przyjaciółki czy też i familia nadchodzącej panny młodej. Zaś jak wiadomo, dla kobiety jest to niesłychanie ważna chwila, zatem wszystko musi być doskonałe.
Unikalne dodatki i ubrania

Unikalne dodatki i ubrania

Polska jest regionem cudownych kobiet, to stwierdzi każdy, kto odwiedził Polskę chociaż jeden raz w życiu. Nie dziwi więc, że nad Wisłą nie brak dobrze zapowiadających się modelek i co za tym idzie projektantek modowych. Jedną z nich jest niewątpliwie Domi Grzybek. Studentka ASP w Łodzi swą poważną karierę projektanta mody zaczęła około roku temu. Jej projekty charakteryzują się tym, że są one zachowane w stylu casual, który jest szalenie trendy wśród ludzi młodych.
Fenomenalne miejsce na trzymanie wartościowej biżuterii

Fenomenalne miejsce na trzymanie wartościowej biżuterii

Poniektóre kobiety lubią kupować buty, jeszcze inne wręcz kochają torebki, niemało kobiet z kolei namiętnie gromadzi biżuterię. Biżuteria na pewno jest cudownym dodatkiem do każdej stylizacji i może sprawić, iż nawet na pierwszy rzut oka najnudniejszy ubiór nabierze całkowicie innego, oryginalnego i eleganckiego charakteru. Umiejętnie dopasowana biżuteria znakomicie potrafi zaakcentować zarówno sportowe jak i szykowne stylizacje.
Biżuteria z sutaszu hitem sezonu

Biżuteria z sutaszu hitem sezonu

Od jakiegoś czasu na topie jest biżuteria produkowana ręcznie. Mamy jej mnóstwo typów, że naprawdę jest w czym wybierać. Nieważne czy lubimy biżuterię w klimacie orientalnym, hippisowskim albo może bardzo eleganckie dodatki, z pewnością wyszukamy coś w sam raz dla nas. W szczególności zainteresowanie w ostatnim sezonie budzą ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.
oryginalna biżuteria złota i srebrna w sam raz dla Ciebie

oryginalna biżuteria złota i srebrna w sam raz dla Ciebie

Człowiek od zawsze uwielbiał ozdabiać swoje ciało biżuterią. . W tak zamierzchłych czasach materiałem, który służył temu było drewno lub muszle. Na przestrzeni tysięcy lat techniki wyrobów tego typu ornamentów rozwijały się. Zmieniały się także surowce, z których robiono biżuterię. Mimo to złota i srebra nie używano i nie znano bardzo długo, dopiero około trzech i pół tysiąca lat przed naszą erą zaczęto korzystać z tych szlachetnych metali.
Koraliki miyuki świetnie pasują na bransoletki

Koraliki miyuki świetnie pasują na bransoletki

Koraliki miyuki idealnie sprawdzają się do własnoręcznie robionej biżuterii. Dużo znaczniejszą popularnością raduje się biżuteria hand made, a to dlatego, że jest ona jedyna i indywidualna. Nie produkuje się jej hurtowo, zatem mamy świadomość że ten, który ją robił włożył w to ogromną ilość godzin, a co się z tym łączy, że zrobił własną biżuterię jeszcze mocniej niesamowitą.
Wyroby z kamieni półszlachetnych do nabycia w internecie

Wyroby z kamieni półszlachetnych do nabycia w internecie

Minerały są znane i lubiane na całym świecie od wieków. Z początku ich wartość widziano wyłącznie w kwestiach estetycznych, czyli kształcie kryształów i połysku. Wymienione cechy też miały wpływ na to, że z kamieni tego rodzaju zaczęto produkować elementy dekoracyjne. Minerały te jednak to nie tylko uroda i blask, ale także sporo praktycznych właściwości.