Browsed by
Tag: butik

butik

Jak można spersonalizować ciuchy?

Jak można spersonalizować ciuchy?

Obecnie śmiało można powiedzieć, że widzieliśmy już praktycznie wszystko. Dzisiejsze społeczeństwo trudno czymś zaskoczyć. By jakoś się wyróżnić, musimy sporo się postarać.
Normalną koleją rzeczy jest fakt, iż jeśli żyjemy w tak wielkich społecznościach, kupujemy podobne towary, to w masie jesteśmy ogólnie podobni.
W jaki sposób wyposażyć garderobę skromnie, ale stylowo

W jaki sposób wyposażyć garderobę skromnie, ale stylowo

Każdy lubi ubierać się atrakcyjnie. Fakt, iż nie masz cierpliwości, wolnego czasu bądź pieniędzy na systematyczne wyprawy do sklepów wcale nie musi to oznaczać, iż będziesz wyglądać jak ktoś, kto zupełnie wypadł z obiegu, jeżeli chodzi o bieżące trendy.
Metodą dla tych, którzy mają okrojone środki na wykreowanie swego image od zaraz oraz na stałe, jest nabywanie pojedynczych fragmentów garderoby, jakie następnie można z sobą łączyć i dobierać w taki sposób, by doskonale w nich się prezentować.
Gdzie najlepiej zakupić odzież turystyczną?

Gdzie najlepiej zakupić odzież turystyczną?

Nastała wiosna, coraz więcej ludzi uaktywnia się na różnych polach. Niektórzy przeprowadzają remonty w domu lub dostosowują ogródki na sezon grillowy. Inni zakupują rowery, z chęci mocniej aktywnego spędzania osobistego czasu. Jeszcze inni, głównie panie, zaczynają treningi pilates w plenerze.
Ubrania? Tylko H&M!

Ubrania? Tylko H&M!

Mało kto wie, że ubrania H&M są sprzedawane już od niemalże 7 dekad. Co prawda w Polsce pierwszy butik tego szwedzkiego przedsiębiorstwa postawiono dopiero dziesięć lat temu, lecz reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pierwszy butik H&M został utworzony zaledwie dwa lata po zakończeniu II WŚ. Na początku firma zwała się Hennes, co w dialekcie jej ojca, Szweda Perssona, znaczyło „dla niej”. Nazwa wskazuje, że wówczas w butikach oferowano jedynie produkty pań.
Płaszcze zara to coraz powszechniej kupowany rodzaj garderoby przez panny.

Płaszcze zara to coraz powszechniej kupowany rodzaj garderoby przez panny.

W obecnych latach nie wyobrażam sobie dziewczyny, która w lodowate dni nie nosi płaszczu. Powiem szczerze, że w teraźniejszych latach jest coraz to ogromniejszy wybór jeśli chodzi o dobór zadowalającego płaszczu. Osobiście preferuję, gdy moja kochana żona nosi płaszcze zara. Nie dosyć, że wygląda w nich prześlicznie to do tego jest to nie drogi wariant.