try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

Hotelowo!

Jak Sylwester to tylko w Zakopanem

slider_grudzien
Autor: Jan Tik
Źródło: http://www.flickr.com/photos/jantik/308709862/
Wielu Polakom w okolicach grudnia pojawia się taki sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Projektów jest albo zbyt dużo albo też nic ciekawego nie przychodzi nam do głowy. Jeżeli pomysły w stylu kąpiel wlodowatej morskiej wodzie jest dla nas zbyt ryzykowna rynek w mieście już nam się opatrzył, a powitanie Nowego Roku w operze lub teatrze wydaje nam się zbyt wyświechtane, być może trzeba rozważyć wyjazd za miasto.

Egzotyczne wczasy. Co podpowiadają specjaliści

turcja - izmir
Autor: Joe Taylor
Źródło: http://www.flickr.com
Odpoczynek, zarówno podczas zimy, jak i na wiosnę należy planować z pewnym wyprzedzeniem, aby móc cieszyć się jak najlepszą organizacją. Dotyczy to zwłaszcza wyjazdów do krajów egzotycznych. Warto przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczywania oraz na co ciekawsze propozycje biur podróży. Czemu więc w tym roku nie popróbować czegoś kompletnie świeżego, odwiedzić miejsce, w którym się jeszcze nie było i nie wybrać się przykładowo na wczasy w Turcji lub na tropikalne Malediwy?

Zabytki na terenie Polski

Nysa
Polska jest znana za granicą z przepięknej, bogatej w zabytki architektury. Turyści z zachodu z chęcią odwiedzają miasta pełne architektonicznych pereł, do tego rodzaju miejsc zalicza się na przykład Kraków ze słynnym na całym świecie zamkiem na Wawelu, Wrocław z jego pięknymi kościołami i wspaniałym rynkiem czy Toruń, w którym znajduje się wpisany na listę UNESCO zespół staromiejski. Wszystkie wymienione miasta, są jednak jednymi z największych w Polsce. Wiele pięknych okazów architektury znajduje się w małych miejscowościach, znajdujących się gdzieś w zakątkach kraju.

Dokąd pojechać na weekendowy wypad?

morze sopot
Autor: tinyfroglet
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny tryb życia niezwykle niekorzystnie odbija się tak na naszym zdrowiu, jak i relacjach z bliskimi. Mnóstwo czasu spędzamy w pracy. Niezwykle często musimy pracować po godzinach lub brać dodatkowy etat, aby dorobić do wypłaty. Gdy przychodzimy do domu, jesteśmy wyczerpani i rozdrażnieni.

O organizowaniu wyjazdów incentive

badania marketingowe w firmie
Autor: TedsBlog
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie w zakładach pracy zaczęto nie tylko troszczyć się o zyski przedsiębiorstwa, ale także na nastrój pracujących tam osób. Nie od dziś oczywiste jest przecież, że szczęśliwy, to oddany pracownik. Bardzo znaną formą zapewniania rozrywek pracownikom przez firmy są wyjazdy integracyjne.

Wizyta w spa, czyli znakomity relaks - marzenie wielu ludzi

sauna
Autor: http://www.prefasystem.eu/pl/
Źródło: http://www.prefasystem.eu/pl/
Wiele osób sądzi, że najciekawszy wypoczynek w dzisiejszym świecie to wizyta w spa. Niewątpliwie mają oni rację, bo nic tak nie relaksuje, jak wizyta na basenie, zabiegi pielęgnacyjne, osoba, która czuwa nad doskonałym samopoczuciem gościa.

Baseny termalne w Polsce

termy
Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Naciepłe dni oczekiwaliśmy z utęsknieniem już bardzo dawno. Tegoroczna zima bardzo dała się nam we znaki. W czasie długich i zimnych wieczorów, aby polepszyć sobie humor, oglądaliśmy z całą rodziną katalogi biur podróży i wymyślaliśmy podróże naszych marzeń. Tymczasem, okres letni już się zbliża i czas najwyższy porozmawiać z bliskimi o wczasach w tym roku. Warto już dzisiaj wykupić noclegi dla siebie i najbliższych, ponieważ jeszcze chwila i może się zrobić za późno- nie znajdziemy już wolnych pokoi w modnych ośrodkach turystycznych.

Polecenie samych wyjeżdżających – Majorka wśród ofert najczęściej wskazywanych

zdjęcie z wakacji
Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Majorka jest jedną ze szczególnie docenianych destynacji wśród naszych rodaków, gdyż zapewnia niesamowite emocje. Na Majorce wybierać można spośród wielości wyjątkowych wycieczek fakultatywnych. Niewysokie ceny zachęcają dodatkowo do korzystania ze znakomitej oferty. W Polsce trafić możemy na doskonale przygotowanych konsultantów, którzy mogą dobrać odpowiednią ofertę, stuprocentowo zgadzającą się z wymogami wyjeżdżających.

Najlepsze miasta w Polsce - gdzie warto się wybrać

kraków - zasypiam.pl
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo, że interesujących miast w Polsce mamy wiele, to istnieją takie, które szczególnie skradły nasze serca. Lubimy je za zabytki, kulturę, specyficzny klimat i miłe wspomnienia. Takim miejscem jest Kraków. Miasto magiczne, przepełnione zabytkami światowej klasy i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem...

Luksusowe mieszkania w stolicy Dolnego Śląska

Autor: Feedback/ Hill & Knowlton
We Wrocławiu wszystkie huczne eventy są urządzane właśnie w centrum. Tu także są prestiżowe miejsca do zamieszkania. W sytuacji, gdy szukasz apartamentów w sercu miasta, do wyszukiwarki internetowej wstaw słowo „apartamenty centrum wrocław”. Nie zapominaj, że w tym obszarze ceny za metraż są najwyższe w mieście.
Syndicate content