Browsed by
Tag: kwatery

kwatery

Planowanie urlopu

Planowanie urlopu

Zorganizowanie cudownych, pełnych wrażeń wakacji jest niezwykle trudne, a zarazem złożone. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny wypoczynek są lipiec oraz sierpień. Niemniej jednak, jeśli udajemy się za granice do ciepłych krajów to takimi najwłaściwszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. W obcych krajach bardzo modna jest organizacja wakacji samodzielnie. Wtedy to od nas zależy gdzie i na jak długo pragniemy jechać.

Szukasz noclegu? Poznaj swój wybór.

Szukasz noclegu? Poznaj swój wybór.

Czasami przywołuję w pamięci nasze podróże gdy byłam dzieckiem. Jedziemy na Śląsk! Pięcioosobowa rodzina w na pokładzie samolotu. W końcu, po wyczerpującym dniu podróżowania wszyscy z zadowoleniem wysiadamy na miejscu z samolotu i… zostają wszczęte długie poszukiwania miejsca noclegowego.
Lato tuż tuż – czas znaleźć idealne miejsce na wakacje

Lato tuż tuż – czas znaleźć idealne miejsce na wakacje

Lato przed nami, co oznacza, że warto już poszukać miejsce, w którym mamy zamiar spędzić nasz urlop. Miejsc takich jest mnóstwo nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest niewątpliwie Grzybowo. Jest to stosunkowo niewielka miejscowość znajdująca tuż nad Morzem Bałtycki.