Browsed by
Tag: kwatery

kwatery

Lato tuż tuż – czas znaleźć idealne miejsce na wakacje

Lato tuż tuż – czas znaleźć idealne miejsce na wakacje

Lato przed nami, co oznacza, że warto już poszukać miejsce, w którym mamy zamiar spędzić nasz urlop. Miejsc takich jest mnóstwo nad Bałtykiem. Jednym z nich, jest niewątpliwie Grzybowo. Jest to stosunkowo niewielka miejscowość znajdująca tuż nad Morzem Bałtycki.
Planowanie urlopu

Planowanie urlopu

Organizacja niezapomnianych, pełnych doznań wakacji jest bardzo niełatwe, a zarazem złożone. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny relaks są lipiec oraz sierpień. Niemniej jednak, kiedy udajemy się poza granicę naszego kraju do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na relaks są kwiecień, maj albo wrzesień. W krajach zagranicznych bardzo rozpowszechniona jest organizacja wakacji na własną rękę. Wówczas to od nas jest uzależnione gdzie i na jak długo chcemy wyjechać.

Szukasz noclegu? Poznaj swój wybór.

Szukasz noclegu? Poznaj swój wybór.

Pamiętam nasze podróże gdy byłam dzieckiem. Wybieramy się na Śląsk! Rodzice oraz troje dzieci w samolocie. W końcu, po męczącym dniu podróży wszyscy z zadowoleniem wysiadamy na miejscu z samolotu i… rozpoczynają się długie poszukiwania ”wolnych łóżek”.