Browsed by
Tag: maluch

maluch

Znaczek ZHR-u, jak się prezentuje i co trzeba zrobić by go dostać

Znaczek ZHR-u, jak się prezentuje i co trzeba zrobić by go dostać

Być harcerzem to przestrzegać określonych zasad. To nie jest tak, że każdy może dostać harcerski krzyż. Trzeba na niego w pewien sposób zasłużyć, bo być harcerzem, to postawa życiowa, która pozwala na ukształtowanie swoistego kręgosłupa moralnego. Gdy, więc chcielibyśmy żeby nasze dziecię nauczyło się bycia odpowiedzialnym, to warto dać malucha na początek do grupy zuchów, a później dziecko samo będzie mogło podjąć decyzję, czy nadal chce brać udział w zbiórkach już, w roli harcerza.
Pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy

Oświadczyny to wydarzenie, które po dniu ślubu oraz narodzinach potomka są jednym z najczęściej wspominanych oraz najszczęśliwszych momentów w życiu zakochanych w sobie osób.
Facet oświadczając się kobiecie, wręcza jej pierścionek zaręczynowy.
Dobrze jest podziwiać piękne miasta

Dobrze jest podziwiać piękne miasta

Nie musimy wybywać za granicę, aby móc zobaczyć coś pięknego. Dobrze jest w pierwszej kolejności odwiedzić zakątki w naszym kraju. Miastem, jakie na pewno warto odwiedzić będzie Wrocław.
Można rzecz jasna wynająć przewodnika, jaki poprowadzi nas po tym pięknym mieście z historią.
Góry to doskonałe miejsce, gdzie można pojechać z dzieckiem podczas ferii

Góry to doskonałe miejsce, gdzie można pojechać z dzieckiem podczas ferii

Jeśli pragniemy, żeby nasze dziecko wyjechało na ekscytujące ferie, to dobrze będzie wziąć je w jakieś wyjątkowe miejsce, gdzie będzie wiele ciekawych atrakcji. Wiadomo, iż dzieci nie cierpią się nudzić, dlatego należy zapewnić im świetną zabawę.
Jeżeli ciekawią nas na przykład ferie w górach z dziećmi, to doskonałym rozwiązaniem może być zajrzenie do Internetu.
Kombinezon dla niemowlaka

Kombinezon dla niemowlaka

Każda matka wie, że na chłodniejsze i mroźne dni najlepszym rozwiązaniem dla dziecka będzie kombinezon. Kombinezon dla niemowlaka to idealne rozwiązanie zwłaszcza, jeżeli na dworze jest rzeczywiście zimno. Nie można przez wszystkie mroźne dni być z dzieckiem w mieszkaniu. Musimy malucha troszeczkę zahartować. Ale nie można też doprowadzić do tego, by niemowlę się przeziębiło. Dlatego stworzono kombinezony dla malutkich dzieci . Urocze i zabawne wzory oraz odpowiednie fasony pozwolą na zakup właściwego kombinezonu dla niemowlaka.