Browsed by
Tag: maluch

maluch

Znaczek ZHR-u, jak się prezentuje i co trzeba zrobić by go dostać

Znaczek ZHR-u, jak się prezentuje i co trzeba zrobić by go dostać

Być harcerzem to stosować się konkretnych norm. To nie jest tak, że wszyscy mogą dostać harcerski krzyż. Powinniśmy na niego w pewien sposób zasłużyć, bo być harcerzem, to postawa życiowa, która pozwala na ukształtowanie swoistego kręgosłupa moralnego. Jeżeli, więc chcielibyśmy by nasze dziecię nauczyło się bycia odpowiedzialnym, to warto dać malucha najpierw do grupy zuchów, a po pewnym czasie dziecko samo będzie mogło podjąć decyzję, czy wciąż będzie chciało uczestniczyć w zbiórkach już, jako harcerz.
Pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy

Oświadczyny jest to wydarzenie, jakie po dniu ślubu i narodzinach malucha są jednym z częściej przywoływanych i najszczęśliwszych chwil w życiu zakochanych w sobie osób.
Facet oświadczając się kobiecie, wręcza jej pierścionek zaręczynowy.
Góry to doskonałe miejsce, gdzie można pojechać z dzieckiem podczas ferii

Góry to doskonałe miejsce, gdzie można pojechać z dzieckiem podczas ferii

Jeśli chcemy, by nasze dziecko miało niezapomniane ferie, to warto zabrać je w jakieś wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziemy bardzo wiele ciekawych rozrywek. Wiadomo, iż dzieciaki nie lubią nudy, dlatego też trzeba zapewnić im świetną zabawę.
Jeżeli ciekawią nas na ten przykład ferie w górach z dziećmi, to doskonałym pomysłem może być zaglądnięcie do Netu.
Dobrze jest podziwiać piękne miasta

Dobrze jest podziwiać piękne miasta

Nie musimy wybywać za granicę, aby móc zobaczyć coś pięknego. Dobrze jest w pierwszej kolejności odwiedzić zakątki w naszym kraju. Miastem, jakie na pewno warto odwiedzić będzie Wrocław.
Można rzecz jasna wynająć przewodnika, jaki poprowadzi nas po tym pięknym mieście z historią.
Kombinezon dla niemowlaka

Kombinezon dla niemowlaka

Każda matka wie, że na chłodniejsze i mroźne dni najlepszym rozwiązaniem dla dziecka będzie kombinezon. Kombinezon dla niemowlaka to idealne rozwiązanie zwłaszcza, jeżeli na dworze jest rzeczywiście zimno. Nie można przez wszystkie mroźne dni być z dzieckiem w mieszkaniu. Musimy malucha troszeczkę zahartować. Ale nie można też doprowadzić do tego, by niemowlę się przeziębiło. Dlatego stworzono kombinezony dla malutkich dzieci . Urocze i zabawne wzory oraz odpowiednie fasony pozwolą na zakup właściwego kombinezonu dla niemowlaka.