try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

podróże

Czar iberyjskich riwier - polecamy wybrzeże

Barcelona, Hiszpania
Autor: Bogdan Seredyak
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli do tej pory nie wybrałeś kierunku urlopowej wojaży, być może wartą uwagi opcją byłoby załapanie się na niedrogi last minute do Hiszpanii. To idealne miejsce do zwiedzania w wakacje, ponieważ oferuje wspaniałą pogodę, błękitne morze i sporo wspaniałych atrakcji dla przyjezdnych.

Baseny termalne w Polsce

termy
Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Naletnie dni oczekiwaliśmy z niecierpliwością już bardzo dawno. Zima w tym roku szczególnie dała nam popalić. Podczas długich i mroźnych wieczorów, by poprawić sobie humor, przeglądaliśmy z całą rodziną katalogi agencji turystycznych i planowaliśmy wojaże naszych marzeń. Tymczasem, okres urlopowy już nadchodzi i czas najwyższy pomyśleć o wczasach w tym roku. Warto już teraz zarezerwować miejsca w hotelu dla całej rodziny, gdyż jeszcze chwilka i może się zrobić zbyt późno- nie znajdziemy już wolnych miejsc w modnych ośrodkach wczasowych.

Niezapomniane wakacje dla spóźnionych - skorzystaj z oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Wycieczka do Indii
Autor: Ramnath Bhat
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją osoby, którym jesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – w momencie kiedy temperatura odczuwalnie spada, zaczynają pakować walizki. Turyści szybko docenili zalety ”późnych” wycieczek i z przyjemnością przedłużają sobie lato. Podczas gdy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Wyspy Zielonego Przylądka i nadal korzystają z kąpieli słonecznych. Po takim wyjeździe łatwiej przetrwać zimę.

W jaki sposób otrzymać zadośćuczynienie za odwołany lot?

problemy techniczne
Autor: Anton Strogonoff
Źródło: http://www.flickr.com
Z uwagi na komfort oraz szybkość loty samolotem stają się coraz bardziej popularne. Aczkolwiek, jak to we wszystkich sposobach transportu bywa, przelot może zostać odwołany. Na szczęście w wspomnianej sytuacji podróżującemu przypadają szczególne przywileje.

Bogata oferta noclegowa naszych miejscowości - jak zdobyć nocleg doskonały?

pokój w hotelu
Autor: Holiday Inn Express San José Airport
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy dzisiaj nadzwyczaj dużo powodów, dla których podróżujemy. Oczywiście zdecydowanie przyjemniejsze są te powiązane z urlopem, dzięki którym potrafimy odpocząć i poznać śliczne miejscowości.

Rejsy morskie radują się dużym zainteresowaniem

statek płynący po morzu
Autor: Moto "Club4AG" Miwa
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób pragniemy spędzić urlop?

Jeśli zbliża się nasz urlop, to powinniśmy się namyślić, w jaki sposób oraz w jakim miejscu pragniemy go przeżyć, tak byśmy mieli świadomość, że powrócimy usatysfakcjonowani i odprężeni. Dlatego warto dokładnie przemyśleć wszystkie możliwości, a też namyślić się, co mogą nam zaproponować kapitanowie statków, gdyż może się okazać, że to będzie dla nas najlepszy sposób na zrelaksowanie się i spokojne przeanalizowanie naszych kłopotów.

Różnorodne pomysły na wyjazdy - dlaczego warto korzystać z usług biur podróży

podróż
Autor: Anton Strogonoff
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki obecnym możliwościom na pewno każda pora roku jest doskonała na podróż. Zimą zdecydowanie warto pójść, w zależności od osobistych upodobań, na narty i pozostałe sporty zimowe lub na południowe wyspy – jest to rewelacyjna alternatywa dla coraz krótszych i męczących dni podczas zimy w kraju, natomiast w lato warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną podczas weekendu majowego również wiele ludzi marzy o zacisznym miejscu na łonie natury, natomiast jesień to świetny czas na podróże last minute.

Dlaczego dobra relacja z klientami jest ważna?

Spotkania firmowe
Autor: DoDEA
Źródło: http://www.flickr.com
Utrzymywanie dobrych relacji z naszymi kontrahentami to ogromnie ważna sprawa. W dniu dzisiejszym można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że odpowiednio utrzymywane relacje to na pewno gwarancja przeprowadzania negocjacji zgodnie z naszymi pierwotnymi zamierzeniami.

Na urlop tylko samolotem

Samolot na niebie
Autor: Dave Heuts
Na urlop najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najwygodniejszy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się w żaden sposób do podróżowania w powietrzu.

Biuro podróży z rozbudowaną ofertą

wakacje
Autor: Dima Viunnyk
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczne możliwości, które dawane są dzisiaj konsumentom do dyspozycji, spełniają wymogi konsumentów. Nasze biuro podróży pokazuje to, na jak wiele stać obecnie naszych specjalistów. Dokładają oni bowiem wielu starań do tego, by spełniać oczekiwania klientów całościowo. Niemałe doświadczenie oraz dobór głównie sprawdzonych możliwości gwarantuje sukces. Oferty w doskonałych cenach podobają się w szczególności. Ogromny wybór wśród rekomendowanych ofert wyjazdowych jest powodem tego, że opcje te wybierane są niezwykle entuzjastycznie.
Syndicate content