try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

podróże

Czar iberyjskich riwier - polecamy wybrzeże

Barcelona, Hiszpania
Autor: Bogdan Seredyak
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli do tej pory nie obrałeś kierunku urlopowej wojaży, być może wartą uwagi możliwością byłoby załapanie się na niedrogi last minute do Hiszpanii. To świetne państwo do odwiedzenia w wakacje, bo oferuje wspaniałą pogodę, cieplutkie morze i sporo słynnych atrakcji turystycznych.

Baseny termalne w Polsce

termy
Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Naciepłe dni oczekiwaliśmy z utęsknieniem już bardzo dawno. Tegoroczna zima bardzo dała się nam we znaki. W czasie długich i zimnych wieczorów, aby polepszyć sobie humor, oglądaliśmy z całą rodziną katalogi biur podróży i wymyślaliśmy podróże naszych marzeń. Tymczasem, okres letni już się zbliża i czas najwyższy porozmawiać z bliskimi o wczasach w tym roku. Warto już dzisiaj wykupić noclegi dla siebie i najbliższych, ponieważ jeszcze chwila i może się zrobić za późno- nie znajdziemy już wolnych pokoi w modnych ośrodkach turystycznych.

Niezapomniane wakacje dla spóźnionych - skorzystaj z oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Wycieczka do Indii
Autor: Ramnath Bhat
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją osoby, którym jesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – w momencie kiedy temperatura odczuwalnie spada, zaczynają pakować walizki. Turyści szybko docenili zalety ”późnych” wycieczek i z przyjemnością przedłużają sobie lato. Podczas gdy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Wyspy Zielonego Przylądka i nadal korzystają z kąpieli słonecznych. Po takim wyjeździe łatwiej przetrwać zimę.

W jaki sposób otrzymać zadośćuczynienie za odwołany lot?

problemy techniczne
Autor: Anton Strogonoff
Źródło: http://www.flickr.com
Z uwagi na wygodę oraz prędkość przeloty samolotem są coraz bardziej popularne. Jednak, jak to we wszystkich sposobach transportu bywa, lot może zostać anulowany. Na szczęście w wspomnianej okoliczności pasażerowi przysługują szczególne prawa.

Bogata oferta noclegowa naszych miejscowości - jak zdobyć nocleg doskonały?

pokój w hotelu
Autor: Holiday Inn Express San José Airport
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadamy aktualnie wyjątkowo dużo powodów, dla których podróżujemy. Naturalnie zdecydowanie przyjemniejsze są te powiązane z urlopem, dzięki którym zdołamy wypocząć i poznać piękne miejscowości.

Rejsy morskie radują się dużym zainteresowaniem

statek płynący po morzu
Autor: Moto "Club4AG" Miwa
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób pragniemy spędzić urlop?

Jeśli zbliża się nasz urlop, to powinniśmy się namyślić, w jaki sposób oraz w jakim miejscu pragniemy go przeżyć, tak byśmy mieli świadomość, że powrócimy usatysfakcjonowani i odprężeni. Dlatego warto dokładnie przemyśleć wszystkie możliwości, a też namyślić się, co mogą nam zaproponować kapitanowie statków, gdyż może się okazać, że to będzie dla nas najlepszy sposób na zrelaksowanie się i spokojne przeanalizowanie naszych kłopotów.

Różnorodne pomysły na wyjazdy - dlaczego warto korzystać z usług biur podróży

podróż
Autor: Anton Strogonoff
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki obecnym możliwościom na pewno każda pora roku jest doskonała na podróż. Zimą zdecydowanie warto pójść, w zależności od osobistych upodobań, na narty i pozostałe sporty zimowe lub na południowe wyspy – jest to rewelacyjna alternatywa dla coraz krótszych i męczących dni podczas zimy w kraju, natomiast w lato warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną podczas weekendu majowego również wiele ludzi marzy o zacisznym miejscu na łonie natury, natomiast jesień to świetny czas na podróże last minute.

Dlaczego dobra relacja z klientami jest ważna?

Spotkania firmowe
Autor: DoDEA
Źródło: http://www.flickr.com
Podtrzymywanie dobrych relacji z naszymi kontrahentami to bardzo ważna sprawa. W dniu dzisiejszym można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że akuratnie utrzymywane relacje to bezsprzecznie gwarancja przeprowadzania negocjacji zgodnie z naszymi pierwotnymi zamierzeniami.

Na urlop tylko samolotem

Samolot na niebie
Autor: Dave Heuts
Na urlop najkorzystniej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najwygodniejszy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie przekona się w żaden sposób do podróżowania w powietrzu.

Biuro podróży z rozbudowaną ofertą

wakacje
Autor: Dima Viunnyk
Źródło: http://www.flickr.com
Rewelacyjne możliwości, które dawane są dziś konsumentom do dyspozycji, spełniają wymogi konsumentów. Nasze biuro podróży pokazuje to, na jak wiele stać obecnie naszych specjalistów. Wkładają oni bowiem całą energię do tego, by spełniać wymagania konsumentów stuprocentowo. Duże doświadczenie oraz dobór głównie sprawdzonych możliwości zapewnia sukces. Oferty w doskonałych cenach podobają się w szczególności. Pokaźny wybór wśród rekomendowanych ofert wyjazdowych jest powodem tego, że opcje te wybierane są niezwykle entuzjastycznie.
Syndicate content