try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

prezent

Jak dopasować spodnie do figury? Doradzamy

market
Dobór jeansów stosownych do figury jest nadzwyczaj ważki, kiedy pragniemy wyglądać proporcjonalnie a także zgrabnie. Doskonale dobrane spodnie potrafią zakamuflować mankamenty postury, optycznie wydłużyć nogi, zaakcentować biodra.

Czy męskie szelki nadadzą się do fraku i w jaki sposób nosić je na co dzień?

witryna sklepowa
Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf
Aby podtrzymać męskie spodnie, zakłada się szelki. Jest to taki składnik ubrania, który ma nastawiane paski przypinane za pomocą żabek albo guzików. Na plecach paski są skrzyżowane i tworzą literę X lub Y.

Moro znowu wraca do mody - sprawdź co masz w szafie w tym odcieniu

zbliżenie - moda
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Moda zmienia się tak błyskawicznie, że nie jesteśmy praktycznie w stanie za nią zdążyć. Na pokazach mody pojawiają się coraz to ciekawsze kreacje, do noszenia których zachęcają nas projektanci.

Profesjonalne buty tenisowe to obowiązujące zaopatrzenie każdego entuzjasty tego sportu

piłka
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Sport jest na obecną chwilę niezmiernie modny, gdyż korzystnie oddziałuje nie tylko na nasze zdrowie cielesne, ale też na nasze zdrowie psychiczne. Już dawno bowiem udowodniono, że jakikolwiek rodzaj sportu, jeśli przystępujemy do jego kultywowania fachowo, wyjątkowo dobrze kształtuje nasze mięśnie, także te, które w czasie normalnego działania każdego dnia nie są użytkowane albo są używane w bardzo drobnym stopniu.

Hurtownia biżuterii ma dużo ciekawych pomysłów

hurtownia biżuterii
Autor: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Czy zaznaczymy jaką biżuterię uwielbiamy zakładać?


Jeśli nie mamy pojęcia co podarować ukochanej dziewczynie, to powinniśmy pomyśleć o biżuterii. Ona zawsze okazuje się być dobrym pomysłem, a kiedy powiemy w czym lubuje się dana kobieta, to możemy być pewni, że uda nam się ją dobrze dopasować. Co więcej musimy powiedzieć, że taka biżuteria okazuje się być robiona z różnorakich produktów i dodatkowo jeszcze jest w różnorakiej kwocie, więc świetnie wszystko do siebie dopasujemy.

Zaskakująca metamorfoza ze stylistką i innymi specjalistami od wyglądu- dopasuj idealne ubrania do własnej sylwetki oraz poczuj się pewna siebie

metamorfoza warszawa
Autor: First Austria
Własny styl to coś, co charakteryzuje silne a także niezależne kobiety. Nie każda z nas potrafi jednak znaleźć najlepszy styl oraz kolory, w których dobrze wygląda

Mężczyźni niezwykle często uwielbiają zakładać odzież o wielkich rozmiarach.

Aleksandra Hunger i Agata Wojtkiewicz
Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Podkreślają, że w takiej odzieży czują się o sporo swobodniej i potrafią spokojnie robić różne prace domowe bądź ogrodowe. Dzieje się zarówno także w przypadku mężczyzn, którzy wykonują zarobkowo jakieś prace porządkowe czy wykończeniowe.

Czy są jakieś dobre pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu? Co może być doskonałym upominkiem dla małżonków?

morze w kołobrzegu
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Prezent z okazji rocznicy ślubu dla małżonki to coś co mężczyznom często spędza sen z powiek. Często bowiem zastanawiają się nad idealnym upominkiem, jaki będzie w stanie zaskoczyć drugą połówkę pozytywnie. Co może okazać się dobrym pomysłem na podarunek na rocznicę ślubu?

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Twojej pociechy

herbata
Jasne że zaoferowałbyś swojemu dziecku wszystko to, o czym marzy. Podpytywałaś już nawet spokojnie, co to mogłoby być, lecz Twoje dziecko tak naprawdę ma milion marzeń.

Fachowe kosmetyki dla mężczyzn to doskonały pomysł na prezent na różne okazje

męskie kosmetyki
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie coraz to więcej osób zdaje sobie sytuację, jak ważne jest właściwe dbanie o swoje zdrowie i o swój śliczny design. Na nieszczęście żeby to osiągnąć musimy dużo czasu zadedykować najpierw na lekturę czasopism branżowych, zadedykowanych doglądaniu o te niesamowicie znaczące rzeczy w naszym życiu. Potem musimy poświęcić nieco czasu na wybranie takiego produktu, jaki będzie odpowiadał do naszej cery i aby był on dla nas bezpieczny i aby nas nie uczulał.
Syndicate content