try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
altours

rzeki

O czym warto pamiętać idąc na wędrówkę w góry i jakie przedmioty należy ze sobą posiadać?

samochód
Autor: Geoff Livingston
Źródło: http://www.flickr.com
Jest pewne śliczne miasto w naszym kraju, które leży w woj. dolnośląskim. Miasto to usytuowane jest w pięknej dolinie rzeki Kamiennej. W okolicy moglibyśmy wędrować po Karkonoszach i górach Izerskich.

Pensjonaty wewnątrz wsi Rowy - czyli, piękne miejsca noclegowe zaraz przy morzu

ekwipunek
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Jaką rzeczą konkretnie wyszczególnia się wioska Rowy? Co ogólnie warto o niej wiedzieć? Gdzie wspomniana wieś jest konkretnie położona? Jaka rzecz jest coroczną atrakcją w czasie wakacji wewnątrz wspomnianej wsi? Z jakiego powodu dobrze jest tam się wybrać na wakacje i Gdzie? Jak dużo pensjonatów oraz ich pochodnych mniej więcej działa na obszarze owej wsi? To wszyściutko i jeszcze więcej bez żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżutko co napisanego - felietonu!


Wieś Rowy, jest to klasyczna położona nad morzem wioska letniskowa, wewnątrz której odnajdziemy mały port rybacki.

Cudne Podlasie

Spływy kajakowe Kaylon.pl
Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
W ciągu roku ciężko pracujemy, zmagamy się z oczekiwaniami zwierzchników, wyzwaniami w pracy. Zmagamy się z problemami życia, wychowaniem dzieciaki, trudną zimą i całą serią innych kłopotów. Gdy wciąż ciągnie się koniec ciepłych dni, obowiązki i zajmowanie się młodymi, z którymi można wybrać się w weekend na wycieczkę za miasto, sprawia wielką frajdę, ale w ciągu pół roku, gdzie na chodnikach leży śnieg, nie działają auta, autobusy się spóźniają, wieje i sypie, nie da się mieć z życia nawet połowy tej radości, która jest obecna w cieplejszych porach roku.
Syndicate content